Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Van rajtam kívűl más olyan...

Van rajtam kívűl más olyan ember is aki így érzi magát? A többi lent.

Figyelt kérdés

üresnek érzem magam..valami/valaki hiányzik az életemből..néha az átlagnál inteligensebbnek hiszem magam, néha meg síkhülyének..nem találom a helyem a világban (néha úgy érzem mitha nem is földi lennék :D )..a sorozatokat nézek, zenét hallgatok,olvasok hogy eltereljem a gondolataimat.. idegesít hogy nem tudom kikapcsolni az agyam legalább csak 1 percre hogy ne gondolkodjak semmin.. folyamatosan frusztrálva érzem magam, nehezen tudom elengedni magam.. mindig én vagyok a feketebárány, aminek egyrészt örülök (mert nem akarok olyan lenni mint mások), másrészről meg nagyon idegesít..napok óta alig alszom max 6 órát egy nap, pedig eddig mindig legalább 12-őt szoktam..


bocsi az össze-visszaságért..


2014. dec. 23. 01:23
1 2
 1/15 A kérdező kommentje:
17/F vagyok..
2014. dec. 23. 01:27
 2/15 A kérdező kommentje:
nem akarom hogy mások megismerjenek, de néha szeretnék elmondani egy pár dolgot magamról, de attól tartok hogy akkor már túl sokat tudnának rólam.. a házamba nem akarom beengedni a legjobb barátaimat se..
2014. dec. 23. 01:33
 3/15 anonim ***** válasza:

Én is így érzem, de eddig azt hittem, hogy egyedül vagyok vele. Szerintem mások is vannak így, csak senki nem beszél róla, ezért mindenki aki ezzel szenved, sokkal jobban egyedül érzi magát.

14/L

2014. dec. 23. 01:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:

lazíííts :) vannak barátaid? őőő... hát vagyis.. most mindenki karácsonyozik, foglalkozz azzal, aztán menj emberek közé! :) élj a hobbidnak, sportolj! :)

értem mire gondolsz... kemény edzés jól kifáraszt ilyenkor, eltereli a figyelmet, legjobban :)

2014. dec. 23. 01:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
Én is pontosan így érzek. Pillanatnyilag meg még inkább felerősdnek ezek az érzések, mert azthiszem az egyetlen fontos embert is elveszítem... :(
2014. dec. 23. 01:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim válasza:
INTP vagy, fogadd el... :D
2014. dec. 23. 02:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
Ki kell mozdulni, ismerkedj. Szerezz haverokat, akikből idővel simán lehetnek barátok. Szerintem túlságosan egyedül érzed magad.
2014. dec. 23. 03:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
53%

van jópár, de aki tényleg intelligens is, az kevés.


de általánosságban elmondható hogy az ilyen emberek mint te, feljönnek havonta 1x gykra kiírni egy ilyen kérdést, aztán eltűnnek. vagy felakasztják magukat, vagy még 40-50 évig eltévézgetetnek a bezárt lakásukban, miközben eljátsszák másoknak hogy normálisak.


megpróbálhatod az ismerkedést, viszont ha sok hülye emberrel tláalkozol az mégjobban fog demotiválni arra, hogy befordulj.

általánosságban magyarországon nem is lehet ismerkedni értelmes emberekkel, arról meg még most érdemes letenni, hogy egyszer lesz egy értelmes barátnőd. nem azt mdonom, hogy ne próbálkozz, hanem ne úgy állj hozzá az élethez, hogy ezek neked meglesznek.


akik valóban átlag feletti intelligenciával rendelkeznek és elutasítja őket a társadalom, általában parkolójegyeket gyűjtve sétálgatnak, meg galambokban találják meg a szerelmet és így halnak meg. esetleg végeznek magukkal.

2014. dec. 23. 06:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:

ráadásul neked azon kell dolgozni hogy hogy fogsz megélni majd ha felnősz.

viszont van 1 jó hírem is: még pont van esélyed kitörni.


ha most jó egyetemet választasz és elvégzed, akkor ki tudsz költözni egy másik országba, ahol 2-3x jobb életminőséged lesz.

érdemes programozást/műszaki mérnöki sulit végezni, ha nem tudnál kijutni, ebből itthon sem halsz éhen. viszonte gy felsőfokú némettel mellé kiköltözhetsz, és akár családot is alapíthatsz. egyrészt a német emberek 1 fokkal értelmesebbek, és a lányok is normálisabbak. másrészt anyagilag is sokkal jobban fogsz járni.

azt viszont nem garantálom, hogy könnyű lesz találni átlag feletti intelligenciájú embereket, de sokkal több lehetőséged lesz keresni.

2014. dec. 23. 06:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 A kérdező kommentje:

vannak barátaim..nem tévézek (online nézem a sorozatokat, de nem az ilyen Szulejmán meg Izaura baromságokat, hanem The Walking Dead, American Horror Story, Hannibal, Shameless, Arrow, The Flash)..nemrég elkezdtem konditerembe járni..valamiért nem annyira várom a karácsonyt, sokkal inkább az újévi bulit ahol majd megpóbálok hosszabb távra összejönni valakivel..kicsit ittasan az ismerkedés nagyon jól megy, általában másnap szoktam mindent elrontani mindent mikor már kiszállt belőlem az alkohol, mert túl feszült vagyok..

köszi a válaszokat..

2014. dec. 23. 08:57
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!