Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Van rajtam kívűl más olyan...

Van rajtam kívűl más olyan ember is aki így érzi magát? A többi lent.

Figyelt kérdés

üresnek érzem magam..valami/valaki hiányzik az életemből..néha az átlagnál inteligensebbnek hiszem magam, néha meg síkhülyének..nem találom a helyem a világban (néha úgy érzem mitha nem is földi lennék :D )..a sorozatokat nézek, zenét hallgatok,olvasok hogy eltereljem a gondolataimat.. idegesít hogy nem tudom kikapcsolni az agyam legalább csak 1 percre hogy ne gondolkodjak semmin.. folyamatosan frusztrálva érzem magam, nehezen tudom elengedni magam.. mindig én vagyok a feketebárány, aminek egyrészt örülök (mert nem akarok olyan lenni mint mások), másrészről meg nagyon idegesít..napok óta alig alszom max 6 órát egy nap, pedig eddig mindig legalább 12-őt szoktam..


bocsi az össze-visszaságért..


2014. dec. 23. 01:23
1 2
 11/15 A kérdező kommentje:
nem nagyon vonz a tudomány és a technika.. bölcsészetre szeretnék majd íratkozni, pszichológiára vagy szabad bölcsészetre, esetleg magyarra
2014. dec. 23. 09:02
 12/15 anonim válasza:

Átéltem ugyanezt...Pszichológus. Komolyan, tud segíteni.

A kamaszkort egyszerűen át kell valahogy vészelni. Kitartás, nem vagy fura vagy bármi, sőt, az lenne jó ha többen lennének, (lennénk), ilyenek. Te legalább gondolkozol a dolgokról. Most alakul ki a személyiséged. Ezeknek az éveknek, gondolatoknak pár év múlva nagy hasznát fogod venni. Gondolj bele: aki most semmit nem tud a világáról, később, amikor helyt kell állnia, el fog vérezni, ezzel szemben a te típusú embernek lesz annyi identitástudata, hogy minden tekintetben normális maradhasson.

személyes tapasztalat: amikor megismerkedtem a barátommal, minden a helyére került...lehet hogy egy szerelemféle (persze nem plátói!)egészen jót tenne.

2014. dec. 23. 09:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 A kérdező kommentje:
én szerelmes voltam/vagyok egy lányba, de ő nem viszonozza..azt hiszem emiatt lettem ilyen amilyen vagyok..előtte más voltam..
2014. dec. 23. 09:31
 14/15 anonim válasza:
előző vagyok. ezeket meg kell élni. legyél nagyon türelmes. jobb nincs (és hidd el amiket leírtam :D)
2014. dec. 26. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 A kérdező kommentje:

van egy barátnőm, akivel szeretjük egymást, és ha akkor vagyok a legboldogabb, ha vele vagyok.. de nemrég az apja azt találta ki, hogy kiköltöznek Németországba.. azóta a barátnőm azt akarja, hogy próbáljuk meg egymást valamilyen szinten hanyagolni, mert nagyon fog fájni amikor kiköltöznek, jobban, mint most.. pedig csak 2 hónapja ismerjük egymást és csak 1 hónapja járunk..


amióta ismerem, teljesen az ellentetje lettem, mint amit decemberben leírtam, de hamarosan visszafogok esni abba az állapotba, mert nem fogom hogy kibírni nélküle.. már most szar, hogy ritkábban találkozgatunk

2015. ápr. 28. 22:52
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!