Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Szerintetek ha egyik ember...

Szerintetek ha egyik ember lenézi a másikat a mögött milyen célok/indítékok lehetnek?

Figyelt kérdés
Azt érzem hogy van pár rokonom/barátom aki lenéz engem. pl. h hogyan élek, hogy milyen kocsim van stb...
2014. dec. 23. 10:29
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:

Emiatt felesleges stresszelned magad,szarj bele jó hígan!;D

Ne avval foglalkozz hogy ki mit gondol rólad és ne is válj a társadalom rabjává hanem talál meg a saját életcélodat és alakítsd ki az értékrendedet.

2014. dec. 23. 10:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
gyakran kisebbségi komplexus.
2014. dec. 23. 10:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:

irigység


elégedetlen az életével és mindig irigykedik másokra hogy nekik mennyivel könnyebb

2014. dec. 23. 10:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
Egyik anti-ember ismerősöm a saját elmondása szerint akkor szokta lenézni a másikat, ha az a másik előbbre tart valami téren. Ezért nem az említett anti-ember igyekszik utolérni az előbbre tartót, hanem az előbbre tartót süllyeszti le az ő szintjére. Függetlenül attól, hogy az a másik ember teljesen tisztességes úton és kemény munkával érte el azt a bizonyos szintet. Az anti-emberek szerint az a versenyfutás, ha elgáncsolják azt aki kissé megelőzte. És ekkor a versenypályán egy kényelmes karosszékben süppedve meg lehet nyerni a maratonit.
2014. dec. 23. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
Mi az az anti-ember,zombi?
2014. dec. 23. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
Nem, hanem azt szoktuk anti-embernek becézni, aki szándékosan rossz tanácsokat szokott mondani másoknak. Például az említett irigységből is. Például ha kirándulásról beszélgetünk egy társaságban hogy melyik kulturált és fejlett országba kellene kinézni, akkor egyből megszólal: Albániát javasolja. Mivel hallott például a rossz utakról. Persze az említett anti-embereket ki szoktuk nevetni, de ettől továbbra is rossz tanácsokat adnak bárkinek, még a saját hozzátartozóiknak is.
2014. dec. 23. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
Az anti ember az antiszociális vagy röviden antiszoc,ami egy személyiségzavar..lenézi a másikat ksebbségi komplexusból vagy irigységből.Ezek buta emberek.Ne is fecsérelj rájuk 1 percet sem.Nézd,egyszer egy bölcs ember mondta nekem,hogy amíg foglalkoznak veled,addig valamit jól csinálsz,másképp csinálsz hiszen másnak ba...a a csőrét.Jót röhögj az egészen,de semmiképpen se stresszelj!
2014. dec. 23. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:

Ezt én mint tudom jól:D

Viszont az antiszociális személyiségzavarban "szenvedőket" közel nem nevezném buta embereknek,átlag feletti az IQ-juk és mesterien manipulálnak,persze megfelelő tudással könnyen lelehet őket leplezni.

2014. dec. 23. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
igen,joshy 18 rosszul írtam.Az antiszocok nem buták,de azok akik puszta irigységből vagy menőzésből lenézik a másikat azok buták!Miért lenne az gond hogy ki milyen kocsival jár vagy hogy öltözik?Jajj ez tipikus magyar mentalitás.A szomszéd fűje mindig zöldebb és akkor nekem is olyan vagy jobb kell...csak a saját szegénységi bizonyítványt állítják ki ezzel.Én egyszerű ember vagyok,nincs hitelem,tehát nem személyi kölcsönökből veszem az ajándékokat karira,régi házban lakunk a férjemmel és 20 éves a kocsink.És?Valakinek nem tetszik valami?Nekünk így jó és leszarjuk az irigyeket meg a nem irigyeket.
2014. dec. 23. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 A kérdező kommentje:

Sziasztok, köszönöm a valaszokat. Én is úgy állok hozza ahogy ajánlottátok, de nem véletlen h most tettem fel a kérdést karácsony előtt. -számomra ez mindig kényes időszak, mert pár napig össze leszek zárva a lenézős (szerintem buta) rokonaimmal. Próbálom mindig leszarni őket, sőt volt h inkább nem vettem részt a közös karacsonyon, de akkor meg ázok hiányoztak szenteste akiket szeretek (pl. Mamàm).


Egyébként vszinu az is benne van h nekem is kicsi az önbizalmam és adok az ilyen tuskók szavára, akik leszólnak.

2014. dec. 24. 07:08
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!