Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Szörnyű ember vagyok?

Szörnyű ember vagyok?

Figyelt kérdés

Kétféle lányt különböztetek meg. Az egyikről tudván tudom, hogy lány, a másik pedig ki is váltja belőlem az érzést, hogy ő egy lány.

Arra jöttem rá, hogy nem feltétlenül csak a nagyon szép lányok alkalmasak, hogy kiváltsák a lányjelenlét érzését, hanem azok az egyébként nem annyira szépek, de olyan kisugárzásuk van a mozgás, a tartás, az ápoltság meg a kutyafüle ami szintúgy felkelti a figyelmem.

Csak ugye inkább a szebb lányokban alakul ki olyan attitűdöt amivel a lány mivoltra tud asszociáltatni. Legalábbis ez a meglátásom.

Szóval szontyi vagyok, mert 24 évesen jó lenne már élvezni a lányok társaságát, és távolabbi célok eléréséért is kezdenem kéne magammal valamit. Ja.

Ja meg ott van az a bibim, hogy hibás családkép integrálódott a memóriámba, (anyám egyedül nevelt) és így félek, hogy ne olyan családot alakítsak ki. Ez nem tudatos félelem, hanem olyan belülről irányító, blokkoló izé. Ja meg ott van, hogy rendkívül sokat maszturbálok, illetve már nem annyit mint régen, és ez is egy gátoló tényező lehet, mert nem akarom, hogy ez kiderüljön. Persze nem így kezdődik egy beszélgetés, de hát a fene tudja, hülye az agyam.

Na de vissza az elejére. Ott egy lány aki az agyam szerint lány, és rendkívüli módon sajnálom őt, hogy nem tud a női mivolt belőle kidomborodni. (nem úgy gondolom) Most, hogy ebbe belegondolok belőlem se tud a férfi mivolt előjönni. :D Valahogy logikus lenne ha a hasonló a hasonlót vonzza törvény alapján érdekelnének ezek a lányok, de ez nem következik be, nincs motiváció. Na és akkor ott egy lányos lány akihez nem megyek oda mert igazságtalan lenne a nem lányos lánnyal szemben, és szégyenlem magam. Na meg még egy pár dolog ami halmozódik, ugye a családminta félelme, meg az óriási szexuális étvágyam kiderülésének félelme, a helytelen méretű és formájú bré ... gazdag se vagyok.

Persze aztán lehet, hogy ezek csak mind kifogások. Ugye magányomban nagyon ráérek, hogy magamban töprengjek, és talán, hogy az agyam kitöltse az időt gyárt ilyen hipotéziseket, amik igazak is lehetnek, de az életben igazából nem jelent megoldást. Nézzük meg azokat az egyedeket akik aktív szociális életet élnek, nem annyira dolgozik az agy befelé, inkább kifelé.

Az érzések bennem másfelé húznak mint amerre az eszem visz, és az eszemre hallgatok, pedig boldog nem leszek tőle.


2014. dec. 13. 14:19
 1/2 anonim ***** válasza:
Az a te nagy bajod, hogy túl sokat agyalsz feleslegesen.
2014. dec. 13. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim válasza:

Nem a te hibád ha szörnyű vagy,szerintem nem vagy az.

Megértem,hogy az anyukád egyedül nevelt fel és nem akarsz te is ilyen családot alapítani ez eddig oké.(nekem is ilyen hasonló érzéseim vannak)

Valami olyasmit írtál,hogy ha az eszedre hallgatsz akkor az is rossz ötlet,de ha az érzéseidre hallgatsz az is rossz ötlet.A manstrubálás kicsit elijesztettél,szerintem szokj le róla.

Ja bocsi 5x-re majd csak megértem.Tehát az érzések másfelé húznak mint amerre az eszed visz..de az eszedre hallgatsz az pedig nem tesz boldoggá,igaz?

Ez ellen nincs mit tenni...próbálj inkább az eszedre hallgatni mint az érzéseidre.Tudom nehéz dolog,de ez lesz a legjobb.Tervezd meg előre a jövőd,ha elég érett vagy rá ami még fontosabb ne stresszelj.Üdv!

2014. dec. 13. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!