Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Unom a szürke hétköznapokat....

Unom a szürke hétköznapokat. Hogy vigyek színt beléjük?

Figyelt kérdés

Már nagyon úgy érzem, hogy elegem van mindenből. Unom, hogy reggel felkelek korán, megyek suliba, jövök, eszek, pihenek fél órát, tanulok, szórakozok, tanulok és megint szórakozok egy órát majd fekszek is le. A hétvége eléggé hasonlít. Na, meg már ugrani se tudok egyet anélkül, hogy ne gondoljak a fizikában lévő rugalmassági erőre és a biológiára, ahol tanultuk, hogy milyen bonyolult minden egyszerűnek tűnő mozgás. Szóval azt se tudom hova tegyem kezem-lábam, hogy ne legyen láb alatt. Egyszóval elegem van elég sok mindenből. Mit tegyek most? Nem tudom meddig bírom ezeket az egyszínű napokat...


13/l


2014. nov. 18. 17:55
 1/5 anonim válasza:
Haha :D ugyan igy vagyok ugyhogy en is kivancsi lennek a valaszokra.:)
2014. nov. 18. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
13 évesen kikészültél a hétköznapoktól? Te jó ég, nagy itt a probléma. Menjetek át egymáshoz a barátnőiddel, járjatok el biciklizni, túrázni (mondjuk nem télen nyilván). Én ennyi idősen este 10-ig lerobbanthatatlan voltam a bicikliről.
2014. nov. 18. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
[link] :)
2014. nov. 18. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:

2-es: 3-ig suliba vagyok és utána 1 órát lazítok+eszek. Utána megvan szabva, hogy tanulnom kell min.1órát és 5-kor más sötétedik, szóval társasági élet... lefújva.


3-as: Köszi, de nem nagyon értem :o

2014. nov. 18. 18:46
 5/5 anonim válasza:
LSD
2015. jan. 14. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!