Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Létezik olyan ember, aki nem...

Létezik olyan ember, aki nem szeret olvasni?

Figyelt kérdés
2014. okt. 11. 18:14
1 2
 11/19 anonim ***** válasza:
100%
A középiskolában nagyon ügyesen megutáltatják a diákokkal az olvasást. A sok "kiváló" magyartanár, a kötelező olvasmányok, az a sok szar vers és annak elemezgetései. Mire gondolt a költő? Lehet a költő sem tudja, úgy be volt szívva vagy a WC-n ülve firkálgatott unalmában a WC papírra valamit, aztán valami nagyeszű nyomtatásba adta.
2014. okt. 11. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/19 anonim válasza:
80%
nem szeretek, elfárad, kiszárad, vagy könnyezik tőle a szemem
2014. okt. 11. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/19 anonim ***** válasza:
100%
Olvasni mindig is szerettem, amióta csak megtanultam, általános iskolában azonban gyűlöltem az irodalmat, kötelezőkből is csak azt olvastam el, ami éppenséggel szimpatikus volt, sosem foglalkoztatott túlzottan az, hogy most éppen ez meg az kötelező olvasmány, sosem a kötelező jellege miatt olvastam. Ezzel szemben középiskolában egyre jobban elkezdett érdekelni az irodalom, valahogy érdekesebbnek tűnik úgy, ahogy a mostani tanárom tanítja, tehát nem mondanám, hogy megutáltatják ezt a tantárgyat, és az olvasást.
2014. okt. 11. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/19 anonim ***** válasza:
100%
Vannak olyan felnőtt emberek, akik olvasni sem tudnak.
2014. okt. 11. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/19 anonim ***** válasza:
100%

Én általánosban imádtam az irodalmat, többször jutalmat is kaptam év végén a kiemelkedő teljesítményemért. Viszont középiskolában egy szinte már szadista tanárt kaptunk, úgyhogy ahogy csak lehetett, megutáltam az addig kedvenc tantárgyamat olyannyira, hogy összeszorult gyomorral mentem be órára. A kötelezőket sem szerettem olvasni, egyik sem állt közel hozzám.

Szerencsére azért végleg nem tudták elvenni a kedvem az olvasástól.

2014. okt. 11. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/19 A kérdező kommentje:

Hmm, de akkor most sok embernek az olvasással van a gondja, és nem a tartalommal? :o

Én is sulis vagyok. A kötelezőket utálom elolvasni, de akárhányszor egy nagyon érdekes (számomra) könyvet tartok a kezembe, akkor mindig belecsöppenek abba a világba.

Én el se tudtam szenvedni pl a Bölcső és Bagolyt, otthagytam, és a netről lekoppintottam a tartalmát, de pl Vándorsólyom Kisasszony Különleges Gyerekei c. könyvet mindig szívesen átlapozom. És nemcsak kinyitom az egyik képre, átnézem, hanem akár 10-20 oldalt is elolvasok belőle, csakmert megláttam az asztalon. (hiába olvastam ki jó párszor)

2014. okt. 11. 19:46
 17/19 anonim válasza:
Ja, nagyon nem szeretek olvasni. De jol kijovok masokkal
2014. okt. 11. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/19 anonim ***** válasza:
7s mivel foglalkozik a férjed?
2014. okt. 12. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/19 anonim ***** válasza:
Nem hallod.. A világ összes embere szeret. Istenem te mit éreztél mikor fel teszed a hülye kérdésed?
2014. okt. 17. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!