Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Létezik olyan ember, aki nem...

Létezik olyan ember, aki nem szeret olvasni?

Figyelt kérdés
2014. okt. 11. 18:14
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
77%
Igen.
2014. okt. 11. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
17%
Persze, hogy létezik. Azok az emberek általában egy beszélgetésben alig tudják magukat kifejezni, nem tudnak mondatokat alkotni (nagyon nehezen). Inkább megnéznek egy-egy DVD filmet.
2014. okt. 11. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:
100%
Nem is kevés. Rosszul vagyok azoktól az emberektől, akiknek amikor a kezemben tartok egy könyvet, a legelső kérdésük az, hogy van-e kép benne. Persze amikor válaszolok, hogy nincs, akkor erre az a reakció, hogy akkor el sem olvasnák, de azért olyankor kimondatlanul is érezhető, hogy amúgy sem olvasná el. Emellett van az a réteg, aki azt hangoztatja, hogy életében nem olvasott még annyit, mint amilyen vastag az a könyv, ami nálam van. És ugye akkor rengetegen akadnak ki, ha egy 50 oldalas könyv helyett, ami szerintük a tűrhető kategóriába tartozik, ne adj isten 500 oldal a terjedelme.
2014. okt. 11. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:
100%
Sajnos, sokan vannak. Ma az iskolában nem tanulnak meg sem olvasni, sem a szöveget értelmezni. Inkább néznek a TV_ben vagy a neten valami gagyi filmet, mint olvassanak.
2014. okt. 11. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:
39%

Attól függ hogy mit. Könyveket én sem szeretek.

Mangákat, pedig igen. :)

Más meg fb-t szeret olvasni. :D

2014. okt. 11. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:
100%

Kevés ember, a tartalomtól függ, hogy az embert érdeki-e vagy sem. Nem pedig azért, mert el kell olvasni...

Ez olyan mintha azt kérdeznéd, hogy van-e olyan ember aki nem szereti a filmeket... Biztos van, de nagyon kevés.

2014. okt. 11. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:
71%
Igen. A férjem pl. soha egy könyvet a kezébe nem venne, utál olvasni. Mondtam is neki, nem tudja, mit veszít, de ő már csak ilyen. :) Viszont élőszóban nagyon jól ki tudja magát fejezni, tehát az sem teljesen igaz, amit a 2-es válaszoló írt.
2014. okt. 11. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:
Igen, például azok, akiknek olvasási, szövegértési nehézségeik vannak, hogyan is találnának az olvasásban élvezetet.
2014. okt. 11. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:
0%

Én nem nagyon szeretek olvasni.Az általános iskolai kötelező olvasmányokat végigszenvedtem nagy nehezen,de ennyi...Azóta könyvek egy okból voltak a kezemben! Monitort,vagy hangfalat alátámasztani.

Neten elég sokat olvasok,mert gyorsan megtalálom amire szükségem van, a könyv rengeteg időmet venné el feleslegesen.Majdnem annyira időpocsékolás mint az alvás.

2014. okt. 11. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:
100%
9-es, akkor miért alszol? Az olvasás szórakozás, tehát nem nevezném időpocsékolásnak, emellett minden olvasott könyv után te magad is több leszel. Fejlődhet a gondolkodásmódod, a fogalmazáskészséged, és az sem utolsó szempont, hogy műveltebb leszel, főleg egy-egy alapmű elolvasása után.
2014. okt. 11. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!