Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Melyik az a szó vagy mondat...

Melyik az a szó vagy mondat amitől falra tudtok mászni?

Figyelt kérdés
2014. jún. 22. 15:00
1 2 3 4 5 6
 41/58 anonim ***** válasza:
100%

Én férfiként mondom, hogy semmi gond szerintem a párom szóval, legalábbis részemről. Bár én ritkán hallottam, inkább idősebb nőktől, férfiaktól.


Valahol mondjuk jogos is, mert a barátom, barátnőm olyan fiatalos, és lehet nem házasok, akkor nem férj és feleség, így reális lehet a párom kifejezés.


De az ilyen "kicsim, szívem, szerelmem, életem" és egyéb formáitól én is kiakadok, főleg mikor facebookon közösben szemetelnek ilyeneket, vagy élőben társaságban...teszik mindezt úgy hogy együtt vannak 3 napja.


A kunyerálások különböző formája is zavar. Pl mikor "Van 20 forintod" kérdéssel odajött a csöves 3x egymás után, 5 percen belül...Meg mikor azzal kezdik hogy "Jajj nem kéregetek"...nem a f..szom, aztán előadnak egy fél élettörténetet, vagy mesét, és várják a pénzem.

2014. jún. 22. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 42/58 anonim ***** válasza:
100%

Azt utálom, amikor semlegesen érzem maga, erre a nagyanyám:

"szomorú vagy? Miért nem mosolyogsz?"

Én meg mondom, hogy nem vagyok szomorú. Erre megkérdezi még kétszer 5 percen belül. Én meg dühösen válaszolok. És erre hirtelen:

"Idege vagy?" VÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁ

És azt is gyűlölöm, amikor veszekedek az anyámmal, és ő meg neki áll kántálni: "nem érdekel, nem érdekel!" Mintha csak neki lehetne véleménye. PF.

2014. jún. 22. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 43/58 anonim ***** válasza:

*ma 16:08 *

:) Nem beszélek motyogósan, csak a barátaim szokása, hogy nem igazán figyelnek, inkább magukra.. :/

2014. jún. 22. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 44/58 anonim ***** válasza:
75%

Mikor belépek az ajtón, köszönök és utána megkérdezik: "Hazaértél?"


Miután felébresztettek: "Felébredtél?"

2014. jún. 22. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 45/58 anonim ***** válasza:
100%

nyitja, látja, stb. helyett nyissa, lássa stb..

engemet, tégedet, őtet

mi helyett mink

hogy vagy, mint mindig? (vannak, akik így kérdezik)

kérlek alássan

kismami, pocak, pocaklakó

szervusz, szevasz, csumi,

és a cejetjek, cija, pusy, +társai

2014. jún. 22. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 46/58 anonim ***** válasza:
51%

" Nem tudooom / mindeeeegy / .... " és a testvérei, de mst nem jutnak eszembe :D


Mellesleg, nő vagyok, és falramászom, ha a páromtól ilyent hallok ... ( Aki szintén nő )

2014. jún. 22. 23:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 47/58 anonim ***** válasza:
100%
ALSZOL?:D
2014. jún. 22. 23:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 48/58 anonim ***** válasza:
100%

Alszol...ez jó :D


Ehhez is jártam már így, hogy bent döglök koliban az ágyon, és csörtetve bejönnek, majd megkérdezik az egyértelműt.


Megint másik apám, aki bejön és felébreszt hogy megkérdezze alszok e. Vagy a kedvencem, reggel azzal ébreszt: Nem láttad öcsédet?...De mondom álmomban... :D

2014. jún. 22. 23:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 49/58 anonim ***** válasza:
100%
Nincs egy rágód?
2014. jún. 23. 03:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 50/58 anonim ***** válasza:
tegnap 20:22? Ja, értem. :)
2014. jún. 23. 07:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!