Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Melyik az a szó vagy mondat...

Melyik az a szó vagy mondat amitől falra tudtok mászni?

Figyelt kérdés
2014. jún. 22. 15:00
1 2 3 4 5 6
 31/58 anonim ***** válasza:
100%
"Ki tudnál segíteni pár forinttal?"
2014. jún. 22. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/58 anonim ***** válasza:
94%

"Párom", nálam ez a szó vezet, szerintem nyálas és ez nálam már az affektálás kategória, jobban hangzik szerintem, hogy barátom, barátnőm, férjem, feleségem...

Aztán "Miért nem eszel többet?", "Miért nem ettél még?" és amikor megkérdezik, hogy "Miért nem eszel xy-t?" miközben tudják, hogy nem szeretem az adott ételt.

Utána például, ha megkérdezik nyáron, hogy "Nincs meleged?", mert hosszúnadrág van rajtam, nyilván nincs, különben nem venném fel, meg az ilyen hasonló kérdésektől is falra tudok mászni.

Ja és az hogy "Van barátod?", vagy "Miért nincs barátod?", főleg, ha olyan kérdezi, akivel nem is vagyok különösebben jóban.

2014. jún. 22. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/58 anonim ***** válasza:
Mondom ,hogy hideg van és "csak úgy érzed".
2014. jún. 22. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/58 anonim ***** válasza:
100%
"ugye, szívem, nem is volt olyan szörnyű ez a 10 nap, amit anyámék nálunk töltöttek"
2014. jún. 22. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/58 anonim ***** válasza:
100%
Mi a baj? "semmi"
2014. jún. 22. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/58 anonim ***** válasza:
100%
AZ a mondat, mikor valaki kiírja fb.-ra, hogy szomoró vagy hasonlók és valaki bekérdez, hogy m a gond? és a válasz, hogy semmi, vagy hosszú, na hát az ilyen embereket automatikusan letiltom
2014. jún. 22. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/58 anonim ***** válasza:
52%

ma 17:11: A párom szót én használom, mert nincs más. Néha a barátom szó is előkerül, de az könnyen félreérthető. És mert még nem vagyunk házasok, a férjem szó szóba se jöhet.

Talán pont azért nem találom nyálasnak a párom szót, mert a környezetem és én se nyálasan használjuk.

Elhiszem, hogy van, aki "összenyálazta" ezt a kifejezést, de nincs helyette másik, ami egyértelmű.

2014. jún. 22. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/58 anonim ***** válasza:
100%
Helló, mizu? vagy hogy vagy? (főleg olyantól aki telibeszar :D)
2014. jún. 22. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/58 anonim ***** válasza:
100%

- "Ha nem tetszik a kép, ne nézz rá", "Ha nem tetszik a véleményem, ne hallgasd" és hasonlók.

- "Hát, nem vagy túl vékony"

- A "párom" az engem is zavar

- "Bazsalikom" - megőrülök ettől a szótól

- "Szivem, kicsim, édesem, életem"

- "Szájad"

- "Folyott"

- "Momentán"

- "Ergó"

- "Van cigid?"

- "Kendnek van cigije?"

- "Randi"

- "Pasi"

- "Meg akarlak hódítani"

- "Csoda vagy"

- "Az erkölcsös nők nem így csinálják"

2014. jún. 22. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/58 anonim ***** válasza:
A párom szót általában a nők használják. De hozzá kellene nekik tenni, hogy a párom, aki férfi.
2014. jún. 22. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!