Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mi az, amitől felfigyeltek...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi az, amitől felfigyeltek egy lányra, és kíváncsivá tesz Titeket? (akár egy mondat, vagy egy mozdulat)

Figyelt kérdés

nem olyan válaszokat szeretnék, mint például: há srácok ki akar megr@kni, stb.

köszi előre is!

17, Lány


2010. febr. 24. 20:07
 1/5 anonim ***** válasza:
bár én lány vagyok, de én elejtettem egyszer egy iet egy srác társaságában a barátnőmnek, amit véletlenül a srác is hallott, hogy :"Basszus. nem is olyan helyes mint gondoltam..." rá egy hónapra már jártam azzal a sráccal...:D mert bizonyítani akart...:D azóta több mint egy év telt el, és még mindig imádjuk egymást.:)
2010. febr. 24. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Hát rengeteg lány tetszik igy külsőre,de igazán akkor kezd érdekelni ha például beszélek vele vagy akár milyen kapcsolatba kerülök vele hozzámér vagy ilyesmi.21F
2010. febr. 24. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Hát igazából ezt nehéz megmondani, az első válaszadó amit bepróbált az nem mindenkinél jön be. Pl nekem egy ilyet beszólna ezek után egy fél évig teperhetne a lány minimum mire hajlandó lennék rájönni, hogy esetleg akar valamit. De a gond az hogy biztos recept nincs. Volt régebben hogy egy lánnyal beszéltem msn-en, erre megjegyezte, hogy nem szívesen maradna tovább a suliba ahova járunk mivel nincs ott kiért maradnia, meg egyedül lenne. Erre én megjegyeztem, hogy dehogynem ott lennék én Bogi meg Nati. És ez az egyszerű kis mondat eredményezte azt hogy egy héttel később ő csókolt meg. Egyszerű szavakkal is lehet sokat mondani, csak jó helyen jó időben kell kimondani azokat. Szerintem erre jó recept nincs, igazából tudni kell mivel lehet megfogni a másikat. Amúgy ez a lány nagyon sokat legyeskedett körülöttem mindig érdekelte mit csinálok, nagyon tetszett. :) Később mondta ismerősöm, hogy bejövök neki. De szerintem ez is bejön nemtől függetlenül, hogy ha őszinte érdeklődést mutatsz felé. Az nagyon imponáló tud lenni. Na kisregény vége, remélem tudtam segíteni a válaszommal.
2010. febr. 24. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
első válaszoló vagyok. félreértés ne essék, ez nem próbálkozás volt h felhivjam magamra a figyelmet, véletlenül hallotta meg.:D
2010. febr. 24. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
köszi mindenki!:)
2010. febr. 24. 22:20

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!