Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Melyik az a szó vagy mondat...

Melyik az a szó vagy mondat amitől falra tudtok mászni?

Figyelt kérdés
2014. jún. 22. 15:00
1 2 3 4 5 6
 21/58 bognarevelin válasza:
100%

Nem való az neked!

nekem mindig ezt mondják és próbálják széttörni az álmaimat

2014. jún. 22. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/58 anonim ***** válasza:
100%
Van egy cigid?
2014. jún. 22. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/58 anonim ***** válasza:

Mit eszel? ettél már? mit ettél? mit főzzek?

Nem élek már otthon, de anyám ezekkel a mondatokkal még mindig a sírba tudna kergetni, ha felhívom is ez a pár kérdés mindig elhangzik :D

2014. jún. 22. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/58 anonim ***** válasza:
51%

ma 15:39, megfordult a fejemben, hogy lehet, kicsit halkan vagy motyogósan beszélsz, mert két idézett mondatod is arra irányul, hogy ismételd meg, amit mondtál, mert nem értették.

A barátom is ilyen, motyog az orra alatt néha, én is többször megkérem, hogy ismételje meg, amit mondott.

2014. jún. 22. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/58 anonim ***** válasza:
uGorka, lidli..
2014. jún. 22. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/58 anonim ***** válasza:
100%

Elég fehér bőrű vagyok, és ha belepusztulok se tudok lebarnulni, plusz elég magas nálam a bőrrák kialakulásának az esélye.


Ehhez kapcsolódó kérdés a "De hát miért nem napozol többet"...és ha kifejtem miért nem, akkor rákontráznak azzal hogy "De akkor miért nem jársz szoláriumba?"


Vagy amikor szemmel láthatóan csinálom a dolgom, vagy épp eszek, és megkérdezik "Mit csinálsz? Eszel?"...Látod nem? :D


Nem szeretem az értelmetlen magánéleti, főleg szakítás utáni kérdéseket. Ilyenek az "És miért szakítottatok? Mi volt a baj?"


Vagy amikor az excsaj aki dob valaki másért, megkérdezi 1 hét múlva hogy "Na és neked van már csajod?"


Vagy ugye aki nem ért az egyetemi dolgokhoz, és akármikor találkozunk, első kérdés "Sok vizsgád van? Vizsgázol?" Mindezt persze januártól decemberig bármikor.


Vagy mikor valaki nem érti amit mondom neki, és visszakérdez mindig hogy "Mi? Mit mondtál?" Ettől tényleg a falra mászok, főleg ha valakinek tényleg mindent 3x kell elmondani.


Vagy mikor 2 hétig tanulok egy vizsgára, meghúznak, és első kérdés "Hát miért nem tanultál többet?"

2014. jún. 22. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/58 anonim ***** válasza:
87%

Engem az idegesít nagyon, amikor vitázom valakivel, vagy szóban, vagy írásban és a mondandója végére oda biggyeszti azt, hogy "Ennyi!" mintha valami örökérvényű igazságot nyilatkoztatott volna ki. Ez általában az ostobább nők sajátos kifejezése. Idegesít még a Csá, csaó, csácsumi, stb. kifejezések tömkelege, szerintem primitívek.

Aztán párkapcsolatokban, az "Olyan aranyos vagy, DE... de szimplán az aranyost is rühellem ha rólam van szó. Aztán a netes szleng, vok, naon, mien, meg a plázacicanyelv puszcsi, lávcsi, szercsi, uncsi.

2014. jún. 22. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/58 anonim ***** válasza:
Jah...kb legmegalázóbbnak érzem ha egy nő ezt mondja válaszként hogy "aranyos vagy"...mint valami kiskutya.
2014. jún. 22. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/58 anonim ***** válasza:
"Selfie"
2014. jún. 22. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/58 anonim ***** válasza:
100%
"lol" - ütném aki használja, és azt is aki nálunk elterjesztette.
2014. jún. 22. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!