Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Miért van az, hogy a legtöbb...

Miért van az, hogy a legtöbb ember tettlegességhez fordul az előtt, mielőtt egy normális körülmények között lerendeznék a dolgot beszélgetésben, és tisztáznák a félreértéseket?

Figyelt kérdés

Pl. van egy barátom, 6 éve ismerem, nagyon jóban vagyunk, teljesen intellektuális, normális ember és kerüli a problémát, és lett egy olyan dolog az életében (egy barátnő) amiatt sok az irigy ember. nem sült el jól a kapcsolat, a barátnője átvágta, biztattam a palit, hogy semmi probléma, erre üzennek neki, hogy (idézem) "csicska vagy, egy ütésből leütnélek"


Hogy lehet az ilyet lereagálni? Miért vannak ilyen emberek? Miért kell ilyen mentalitásban élni?

Valaki.. valamit mondjon.



2014. márc. 7. 20:59
 1/9 anonim ***** válasza:
(szerencsére) NEM a LEGTÖBB ember, csak a hülyébbek.
2014. márc. 7. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Azért ilyenek, mert lusták gondolkodni, mert ahhoz idő is kell, sőt az is kiderülhet, hogy nincs igazuk. így meg azonnal támadni lehet és tudod: legjobb védekezés a támadás.
2014. márc. 7. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Az ilyen emberek csak a tettlegességből értenek vagy a pusztításuk utáni eredményből. Van aki a társai illékonyságát észrevéve észhez tér. Van aki nem. Ez utóbbit széles ívben ajánlott kikerülni. A facebook meg egy felesleges dolog és megvéd a hiánya ezektől is.
2014. márc. 7. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Az ilyen emberek nemes egyszerűséggel primitívek. Nem akarnak gondolkodni, normális érvük úgysincs, vitában biztos alul maradnának, így próbálnak kompenzálni a fenyegetésekkel, hogy megmutassák, hogy "ők aztán valakik".
2014. máj. 24. 08:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
A legtöbb ember nem ilyen, bár vannak sajnos ilyen alakok is. Egyesek csak akkor, ha igencsak begőzölnek, vagy sokat ittak. Mások sajnos alapból is. Egyes népcsoportok tagjai meg szinte csak ezt, meg a hangos ordibálást ismerik, és a diplomatikusabb megoldásokat nem!
2014. máj. 24. 09:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
0%

Mondanám példámat, én is hasonló dolgokkal kellett szembenézzek sokszor. Olyan országban élek, ahol sok a pofátlan bámul, miután még ránézek mérgesen, hogy mit bámul, homos vagy mifene. Mikor 3 csajjal voltam a reptéren, hátammögött egy lány mondta a pasasnak akivel volt, hogy nézd meg 1 srác 3 csajjal, csak ne akadályozzák a csajok( más csajok felszedésében például ) mire a srác rögtön rávágta, hogy csak ne akadályozza ez a csajokat.


Magas vagyok és relativ jóképü, de ez mindig szurta idegenek szemét. Mind a kisördögök nem férnek a börükbe, pedig én aztán tényleg békés személy vagyok, nem versengek senkivel.


Mikor volt szép barátnőm ilyen megjegyzések hangzottak el az utcán, hogy ennek a h. b*zinak hogy van ilyen barátnője?


Egyfolytába mérik magukat hozzám és gondolom másokhoz mindenféle alak, pedig ahogy mondtam én nem vagyok versengő, nem vágok fel, de ők azok, folyton feljebb akarnak lenni mint a másik személy, irigyek mindenért ami nekik nincs és nem tesznek érte és kiröhögik és lenézik azokat akiknek nincs annyi mind nekik. Hol van itt középút, mert szerintem nincs.


Nekem az a véleményem hogy a mai világban agresszivnek kel l lenni, mert elvadult a világ, másképp eltaposnak.

2014. máj. 24. 10:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
nem kell az ilyen primitiv emberek irogatásaira vagy üzengetéseire reagálni. jobban teszi a barátod, ha nem reagál az ilyen emberekre. A barátnőt majd valaki szintén átveri.Majd visszakapja amit tett.
2014. aug. 13. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

Azért csinálják ezt, mert tudják, hogy nincs igazuk. De mivel ezt a világért sem ismernék be (nehogy beégjenek a "haverok" előtt), ezért fenyegetéshez, tettlegességhez folyamodnak, keménykedni kell nekik a haverok előtt, hogy bizonyítsák, hogy érnek valamit. Igazából az ilyen emberek többsége meglehetősen primitív, műveletlen és egyszerű. A legjobb amit tehetsz, hogy le se kakálod őket. Nem kell az ilyenekkel foglalkozni, mert csak lesüllyedsz a szintjükre, és legyőznek a rutinjukkal. Nekem ilyen osztálytársam is volt gimiben. Se érvelni, se problémát megbeszélni nem tudott, így hát fenyegetőzött. Az első szó ami eszembe jutott róla, az az, hogy szánalmas. Én az ilyen emberekkel őszintén szólva szóba sem állok, kerülöm őket.


A fenyegetőzés csak a gyengeséget mutatja.

2014. aug. 23. 08:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Biológiai okai vannak: az emberi agynak ha hirtelen reagálni kell valamire, még mindig az a része dominál, amelyik már a hüllőknél is jelen volt. Egy megijedt vagy dühös ember agyi reakciói azon a szinten vannak.
2014. okt. 20. 10:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!