Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Mért cigányoznak le?

Mért cigányoznak le?

Figyelt kérdés
Suliba pár ember lecigányoz engem mert egy kicsit barnább a bőrszinem mèrt teszik ezt? Èn jo ember vagyok nem verekszem nem kötekedek senkivel nem szeretem a cigány zenèt nem köpködök a jegyeimmel van egy ois gon de nem vèszes eljárok rendesen iskolába nem lógok es mègis eltávolodnak tőlem. Ugy èrzem mikor le cigányoznak hogy egy világ omlik össze bennem. Már nem tudom mit csináljak. Ès a cigány társaságba meg nem igazán tudok beilleszkedni.
2014. márc. 7. 15:21
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
53%

Ne aggódj,nekem is barnább a bőröm az átlagnál.

Nem a bőrszínedtől leszel jó vagy rossz,hanem a tetteid tesznek azzá,vannak Magyar nehézfiúk is akik könnyedén megpakolnának 1-2 romát.

2014. márc. 7. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
58%
De cigány vagy? Mert azt nem írtad. Barátkozz azokkal akik nem cigányoznak le, sportolj, tanulj légy normális és akkor senki sem fog bántani.
2014. márc. 7. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 acelsziv ***** válasza:
89%
Ne vedd magadra. Vagy nyugodtan kérdezz vissza: ezt most miért mondtad? Szerinted a cigányság bőrszín kérdése? Már ember nem lehet barna bőrű? A lényeg, hogy maradj nyugodt.
2014. márc. 7. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:
Köszönöm szèpen a válaszokat! Bárcsak igy gondolkozna mindenki ahogy ti!
2014. márc. 7. 15:59
 5/12 anonim ***** válasza:
90%
Igen bárcsak ne 100-ból 1 ilyen felsogású cigány lenne...
2014. márc. 7. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:

ez nem felfogástól függ vagy bőrszintől,hanem neveléstől.

Ha most van egy normális cigánycsalád akkor nyílván a gyerek is normális lesz és dolgozni fog stb-stb..

2014. márc. 7. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:

mondja ThugNigga....xD

Ismerek olyan cigány családot ahol a szülők teljesen normálisak a fiúk meg most is a fiatalkorúak Intézetében csücsül, pedig kimondottan jó körülmények között is élnek

2014. márc. 7. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:

mondja a jobbik:'D

képzeld lenne okom általánosítani,mert 17éve köztük élek,az egész környék gettó szinten van,betörések,gyilkosság,lopások,Anyámat szerdán majdnem agyonverte valami féregge*i a táskája miatt,de mégsem fogom végigmészárolni a családját,hanem avval számolnék aki csinálta. A magyar is ember meg a roma is,a néger meg a zsidó is,bár utóbbit nem bírom.

És nem tudom hogy mi közük van a négereknek a romákhoz:D

2014. márc. 7. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
Üdv! Hát ez nehéz. Ne foglalkozz vele ha cigányoznak. Én is fekete vagyok mint az éjszaka, nem a napon barnultam. Mondjuk félig vagyok az csak. Na mindegy. Én is normális, tisztességes gyerek vagyok, a 2 év alatt egy napot nem hiányoztam a suliból. Engem is le retkeseznek, le cigóznak, de nem zavar a fajtámat megvédem, de legjobb ha nem foglalkozol vele, és akkor abba hagyják.
2014. márc. 7. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 A kérdező kommentje:
És ezek miatt az utcárol szakadt, tróger cigányok miatt nézik le a normális cigányokat a magyar emberek.
2014. márc. 7. 21:58
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!