Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Mért cigányoznak le?

Mért cigányoznak le?

Figyelt kérdés
Suliba pár ember lecigányoz engem mert egy kicsit barnább a bőrszinem mèrt teszik ezt? Èn jo ember vagyok nem verekszem nem kötekedek senkivel nem szeretem a cigány zenèt nem köpködök a jegyeimmel van egy ois gon de nem vèszes eljárok rendesen iskolába nem lógok es mègis eltávolodnak tőlem. Ugy èrzem mikor le cigányoznak hogy egy világ omlik össze bennem. Már nem tudom mit csináljak. Ès a cigány társaságba meg nem igazán tudok beilleszkedni.
2014. márc. 7. 15:21
1 2
 11/12 A kérdező kommentje:
Nem szoktam foglalkozni vele ha le cigányoznak, vissza szólok neki, de néha elgondolkozom azon hogy ha jobb lenne ha megpüölném jól azokat akik ilyeneket mondanak, talán hogyha félnének tőlem, és nem mernének ilyeneket mondani mert tudnák hogy ők játnak rosszabbul, akkor jobb lene.
2014. márc. 7. 22:03
 12/12 VarMa válasza:

Ahol anno laktam volt egy olyan mondas,hogy :

az a cigany aki ciganykent viselkedik (szerintem ez nagyon talalo mondat)

Ismerek nehany roma szarmasu embert es nyugodtan kimerem jelenteni hogy a barataim, barmikor barmi ben szamothattam rajuk es tisztabban vannak azzal, hogy nagyon komoly eloitelet van ellenuk. Ebbol a korbol tobbnek van felsofoku vegzettsege es meg igy is nehez nekik.

Mondom ezt ugy hogy egy "kedves" cigo emberke tolt kest a torkomhoz az utcan es vette el a telefonomat anno...

2014. márc. 8. 05:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!