Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Tükrözi a szobád a jellemedet,...

Tükrözi a szobád a jellemedet, az ízlésedet?

Figyelt kérdés

Hangulatod, ízlésed szerint rendezted be, vagy inkább letisztultabb (ágy, íróasztal, nincs sok személyes csecsebecse) a szobád?

Hogy néz ki most ha körbenézel?

Írjatok kort és nemet is :)


2014. márc. 7. 15:20
 1/7 anonim ***** válasza:
hűha :D hát, ez én szobám csupa lányos cuccal van, virágos függöny, fehér bútorok, tükrök, virágos képek, fodros kis ágytakaró, de mondjuk nem hinném hogy ezek után kinéznéd belőlem, hogy nem vagyok ez a kis "tündérlányka" :D hanem....inkább egy rocker...:D
2014. márc. 7. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Kb. mint az előttem szóló. Csinos, világos, szép. Anya tökéletes munkát végzett, tényleg, emelem kalapom. Csakhát az Ő, nem Én. Most igyekszem átkreálni.
2014. márc. 7. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 Kameko-san ***** válasza:

Amint lesz saját szobám, az biztos tükrözni fogja valamennyire.

Egyébként elég sok kis "csecsebecsém" van. :)

2014. márc. 7. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Hát a falamon focis poszterek a szekrényeken meg rajzok. A fal, az ágy és méga szekrémy is kék. Két focilabda és egy kézilabda a földön. Foci èrmek és kupák a szekrényen. :) Íróasztalon, szekrényk tetején hatalmas rumli. Ez a szoba pont tükröz engem. :) 15/L
2014. márc. 7. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Én 23 éves vagyok, mégis mindenfelé plüss állatok vigyorognak, meg hát csecsebecse is van bőven, a szivárvány minden színe fellelhető nálam :)
2014. márc. 7. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Nagyon személyre szabott a szobám, nem tudnék egy hotelszoba-szerű szobában élni. A falon a kedvenc filmes és bandás posztereim valamint egy másikon a festményeim (mini és A/3ig terjedő portrék). Itt ott-egy kis írás a falon, egy banda logó vízfestékkel, amihez épp kedvem volt. Rengeteg emlék, csecsebecse, művészes cucc, elektronikai felszerelés... Kávéspoharak (az elhozhatósok, olyan helyekről haza bírok hozni egyet mint Bécs, ert imádom a kávét és elmosva még sok mindenre használható), pillanatnyilag a dobozok elé támasztott képkeretek, most a kedvenc részletem a sminkes asztalka.

Egyébként irtó nagy kupi van, ami szintén tükrözi, hogy nem vagyok egy rendezett, pontos ember. Ami fontos nekem, az biztonságos helyen van, például a tabletet biztos nem a tányérok közül szedem elő. A polcok oldlaán post-itek, itt-ott egy két ecset, cédé, körömlakk :D


Egyszóval, van itt minden. Amikor valaki először jön a szobámba, öt percig biztos nézelődik, annyira "belaktam" és végül kijelenti, hogy ez teljesen én vagyok: A rendezett káosz és a rengeteg pontosan elhelyezett apróság.

16/L

2014. márc. 7. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Egy káosz a szobám és mégis átlátható. Szóval pont én vagyok. Összetett és átlátható, kellemes hangulatú.
2014. márc. 7. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!