Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Rettegek az élettől, mit...

Rettegek az élettől, mit tehetnék?

Figyelt kérdés

2014. febr. 13. 21:18
1 2
 11/18 anonim ***** válasza:
De, hogy hogy nincs?
2014. febr. 13. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 A kérdező kommentje:
a szüleimet nem érdeklem,az új még nem jött össze
2014. febr. 13. 21:49
 13/18 anonim ***** válasza:
Na de miért nem érdekled? Ha gondolod mesélhetsz!
2014. febr. 13. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 anonim válasza:
Szia! Ha ennyire egyedül érzed magad, miért nem keress magadnak párt! Tanács, hogy párkerinél add saját magad, ne próbálj másmilyennek mutatkozni, hidd el, van hozzád hasonló ember is, csak meg kell keresned!
2014. febr. 14. 02:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 anonim válasza:
Azt akartam írni, hogy keress párt magadnak!
2014. febr. 14. 02:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 anonim ***** válasza:
teljesen magadba zuhantál,sztm menj el a pszihiátriára,mivel ez nem gyengén DEPRESSZIÓ már megbocsáss...vagy keress munkát,csinálj valami hasznosat,menj emberek közé.különben csak ez a fajta nyomorúság fog megmaradni hátralévő napjaidig.
2014. febr. 14. 10:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 anonim ***** válasza:
Kérdező, ezen nagyon sokan keresztülmennek.A legtöbb embernél van ilyen időszak,csak vannak, akik talán nem vallják be, nem beszélnek róla.Én is voltam így ezzel, pedig nekem van családom, viszonylag biztos a helyzetem, ezek a félelmek mégis bennem voltak és sajnos pánikbeteg lettem.Én hívő lettem és nekem ez segített abban, hogy megszabaduljak a félelmektől, visszanyerjem a bátorságom, önbizalmamat, semmi más nem segített.A bátorság benned is meglenne, hiszen azzal lettünk teremtve, az a természetes állapot, csak újra fel kellene fedezned, ehhez bízni kell és kérni.Hiszen neked is van segítő "családtagod", akkor is, ha fizikailag nem láthatod .
2014. febr. 14. 10:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 A kérdező kommentje:
köszönöm utolsó!!Nagyon megnyugtató a biztatásod és a segítőszándékod és örülök,hogy nem vagyok egyedül ezze la z érzéssel...nekem van egy olyan érzésem hogy bátorságot nem kaptam,nem volt kitől és nem vlt honnan eltanulnom...az életem is kudarcos így nagyon mondhatni semmi sikerélményem csak terheim vannak...keresztény vagyok illetve voltam mióta élet nem az a megkeresztelkedős ,az aki ebben nőtt fel és innen indul ki..voltak időszakaim amikor úgy éreztem én is a hit az ami erőt ad..és egy darabig működött...aztán észre vettem ,hogy nem elég a hátrány ..kudarcok é csalódások híján elvesztettem a hitemet,elvesztettem a mindig reményemet,sokszor felálltam de mindig csak elbuktam és elbuktam és csak olyan gondok jöttek amit nem oldódtak meg bármit megtettem,mindenért harcoltam,én adtam reményt másoknak,de belefáradtam és már nincs hitem..ami az életem részei voltak mind elvesztettem,még jóval a hitem után...van eszem,csak se erőm,se hitem,se bátorságom,se sikerem,nincs egy biztos pontom az életben ...:(
2014. febr. 17. 13:54
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!