Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » HA nincs két egyforma ember,...

HA nincs két egyforma ember, akkor miért vannak, akik megtévesztésig hasonlítanak másokra, mind külsőleg, mind viselkedésileg?

Figyelt kérdés

Azt mondják, nincs a Földön 2 egyforma ember!

Akkor miért van, hogy néha vannak emberek, akik annyira hasonlítanak másik ismerőseimre?


Múltkor az osztálytársamra hasonlító csaj jött szembe velem az utcán. Még rá akartam köszönni, de eszembe jutott, hogy Ő biztos nem lehet itt, mert Angliában van.

De ugyan olyan volt az arca, haja, hossza, színe, öltözködése más, azt egyből láttam, de a viselkedése is hasonló volt. Ahogy nyomogatta a telefonját...


Ez miért van akkor? Akkor van mégis egyforma ember?



2014. febr. 2. 15:08
 1/4 anonim ***** válasza:

Nemtom, de ahol melózom ott van két vevő akik szakasztott ugyanúgy néznek ki, és állandóan összekeverem őket, már tök ciki.


Ráadásul én úgy figyeltem meg, hogy az emberek külsőre valamennyire tipusokba is sorolhatóak.


Szerintem annak tudható ez be, hogy azért sokáig voltak zártak az országhatárok, valamilyen szinten belterjesek lettünk.

2014. febr. 2. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%

A mostani fiatalok nagyrészében meg már láthatóak a nyugati vonások.


Magasságilag is pl, meg arcvonásra jópár emberen látni a nyugati vagy az ázsiai vonásokat.

2014. febr. 2. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%
Hasonlíthat, de tökéletesen ugyanolyan nem lesz.
2014. febr. 2. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
100%
Ezeket a "hasonmásokat" hívják úgy, hogy Doppelgängerek :) Nagyon hasonlítanak, de nem teljesen egyformák, ezért az állítás igaz marad.
2014. febr. 2. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!