Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit csináljak? Sok ember...

Mit csináljak? Sok ember teljsen fére ismer. Azt mondják hogy tiszta nagyképű, bunkó típus vagyok bármint külsőleg. és ha megismernek telejesen más a rólam alkotótt véleményük hogy lehet ezen változtattni?

Figyelt kérdés
Köszi a válszokat!
2010. jún. 10. 17:56
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Akkor legyél kedves, közvetlen, türelmes, előzékeny, tisztelettudó. És akkor már minden sínre kerül.
2010. jún. 10. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%

Sehogy. Az első benyomást sokszor az határozza meg, ha pl. hasonlítasz egy tiszta nagyképű, bunkó ismerősére. Őt juttatod eszébe és kész.

Esetleg az öltözékeden változtathatsz visszafogottabb irányba, általában az szokott lenni a baj.

2010. jún. 10. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Sehogy,max az öltözködéseddel vagy a köszönéseddel.Amúgy ha vkinek már van elképzelése akkor az nehezen változik.Engem is sokan félreismernek,pl én suliban teljesen más voltam mint otthon és a szüleimmel is másként viselkedtem,mint ami egyébként a belső gondolataim.
2010. jún. 10. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Tedd magad szerethetővé KÜLSŐLEG IS. Könnyebb szeretni, mint gyűlölni. A szeretet boldogságot terem, próbáld ki és öltözz szerényebben.
2010. jún. 10. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:

Mert külsőből ítélnek:

bu*nkó pasi kinézeted van? Hát lehet igen:

-tetovált, kigyúrt, fülbevalós, kövér,mérges tekintetű, rágózós, piercinges, iszákos, bulizós, nagyhangú, sok helyen, topisan öltözött, zselés hajú...stb. ami által külsőből ítélnek az emberek.


Ha ártatlan kisfiús kinézeted van, nem iszol, nem dohányzol , szépen fel vagy öltözve, nincs tetkód, nincs karika a füledben, nyakkendő ing....akkor már máshogy ítélnek.


Hidd el én is találkoztam már aranyos arcú, kicsi, nem züllő pasival aki akkora nagy gerinctelen volt, h csak néztem!

2010. jún. 10. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
Nem férfi vagyok hanem nő.!:)) amúgy szerintem az öltözködésem igényés... szeretem a márkás cuccokat.. változtassak?? ezen
2010. jún. 10. 18:25
 7/9 anonim ***** válasza:

külsőleg hogy lehet bunkónak meg nagyképűnek látszani????

ezek belső tulajdonságok!!!!!!!!!

2010. jún. 10. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
engem is bunkónak és nagyképűnek gondolnak első ránézésre,és miután beszéltek velem utána rájönnek h nem vagyok olyan. Én is szeretek igényesen öltözködni. Nincs sok ruhám,de az mind egytől egyig márkás és a saját pénzemen vettem őket. Többnyire ezért szoktak nagyképűnek gondolni,mert márkásak a ruháim,azt hiszik én ilyen divatmajom vagyok,és csak gazdagokkal állok szóba. Én erre költöm a megmaradt pénzem a fizumból. Más meg olcsó kínais ruhákra,meg bulikra. Ki így ki úgy. De nem fogok más miatt az öltözködésemen változtatni,ha egyesek ennyire felszínesek,h azért mert én márkás ruhákba járok szóba se állnak velem,akkor így jártam
2010. jún. 10. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim válasza:
Ne változtass. Ha megpróbálsz kedves lenni, akkor lábtörlőnek fognak használni. Aki külső alapján megítél, az nem néz meg eléggé. A háttérben mindig önbizalomhiány van. Kevesebbnek érzi magát nálad, ezért megítél, hogy többnek érezhesse. Nem veled van a baj, velük. De van előnyöd is: olyan emberekkel lesznek kapcsolataid, akik nem felszínesek, emberileg néznek, és nem az alapján, hogy vajon gazdag vagy-e vagy szegény vagy akármi.
2016. aug. 1. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!