Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Hová tűnt a motivációm?

Hová tűnt a motivációm?

Figyelt kérdés
19 éves fiú vagyok, egyetemista. Világ életemben maximalista voltam, tudtam mi miért teszek, minden úgy alakult, ahogyan szerettem volna. Az utóbbi hónapban azon kaptam magam, hogy szeretnék kiszállni az egészből, valmi mást csinálni, kicsit elrontani a dolgokat magam körül. Januárban 4 vizsgám lesz, de képtelen vagyok készülni rá, úgy érzem tök mást szeretnék csinálni. Van hobbim, barátnőm, a családomat is szeretem, mégis úgy érzem a mostani életem értelmét vesztette. Remélem ez csak ideiglenes és később visszajön a motivációm folytatni a dolgokat. Ha esetleg ti már éreztetek így, vagy van bármi ötletetek a témával kapcsolatban, szívesen várom a válaszaitokat.

2013. dec. 29. 22:01
 1/5 anonim ***** válasza:
új hobbi, új sport!
2013. dec. 29. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Lehet egy új hobbi kéne, mert a sport jelenleg megfelel. (Testépítek, és jelenleg ebben is egész jól haladok, mégis hiányzik valami)köszi a tippet!
2013. dec. 29. 22:20
 3/5 anonim ***** válasza:
Szerintem meg örülj,hogy ilyen szerencsés körülményeid vannak,talán elfáradtál kicsit,-egyél több gyümölcsöt vagy vitamint.De tényleg sok hasonló korú fiatalnak romokban az élete vagy teljesen kilátástalanok.
2013. dec. 29. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%

Világ életedben maximalista voltál? Nem ! Te most is az vagy, csak szerintem te már a diplomát szeretnéd látni a kezedben és türelmetlen vagy, nem pedig motiválatlan.

Csináld a dogodat ! Azaz készülj azokra a vizsgákra és haladj a kitűzött célod felé!

A kondi terembe is amikor elmész és emelgeted azokat a nehéz vasakat,azért teszed mert kitűzted célodul,hogy sportolj,egészségesen nézzél ki,stb.

Basszus, türelem és kitartás, az egyetemet 5 év alatt kell elvégezni de addig azon kell dolgozni,hogy meg legyen az a diploma.

Ne az alagút végét nézd,mert azt még nem láthatod.

Nézd a következő lépést,hogy el ne vész az úton ami az alagút végéhez vezet ahol vár rád a jó meg dolgozott munkád eredményéjért kijáró jutalom,dicsőség.

Hajrá! meg tudod csinálni.

2013. dec. 29. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Utolsó, azthiszem fején találtad a szöget. Igazad van, úgyhogy neki is kezdek pár tételnek, mielőtt eluralmaskodna rajtam a lustaság. A többiek válaszát is köszönöm!
2013. dec. 29. 23:17

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!