Kezdőoldal » Emberek » Társasági élet » Hova mennyek egy lánnyal első...

Hova mennyek egy lánnyal első alkalommal?

Figyelt kérdés

Van egy lány akivel még általános iskolában találkoztam először, de akkor én még nem akartam tőle semmit, így nem is ismerkedtünk meg rendesen és 2 évfolyammal alám járt.


Azóta egyszer vagy tán kétszer ha összefutottunk és a köszönésen kívül nem történt semmi más.


Most viszont rám írt egy közösségi portálon, érdeklődött felőlem.


Egy-két üzenet váltás után megbeszéltük, hogy találkozzunk valamikor (amikor nekem jó, írnom kell neki) és beszélgessünk egy ital mellett.


Nos, a kérdésem lényegében itt nyer aktualitást, mert egy kicsit félek attól, hogy nem tudnánk sok mindenről beszélni és cikissé válna a helyzet, ezért arra gondoltam, hogy előbb inkább moziba vinném, mert előtte és utána tudunk beszélni és végül is a lényeg hogy együtt legyünk.


Írhattok a ti első randitokról is, szívesen olvasnám el, hogy másokkal mi történt.


2013. dec. 24. 15:31
 1/7 anonim ***** válasza:

A legjobbak a kis teázók, kávézók.

Ha moziba viszed, akkor gondolom, a környéken lesznek gyorséttermek - az nem túl romantikus.

Mivel tél van, esetleg elvihetnéd Karácsonyi vásárba forralt borozni, puncsozni.

2013. dec. 24. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Szerintem a legjobb valami nívósabb kocsma, nem késdobáló, ahol lehet enni, meg pl piliárdozni.
2013. dec. 24. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

Még a legősibb trükköket sem tudod? Hogy lesz igy csajod?

Bélyeggyűjtemény!!!

2013. dec. 24. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
51%

"mennyek"


hú ba.szod...

2013. dec. 24. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Mozi a legjobb :)
2013. dec. 24. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm mindenkinek a válaszát, még a 4. hozzászólást is annak ellenére, hogy OFF!
2013. dec. 24. 22:37
 7/7 anonim ***** válasza:
Ha még aktuális: teázó ;)
2013. dec. 29. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!