Kezdőoldal » Emberek » Társasági élet » Hova lett alázat a mostani...

Hova lett alázat a mostani fiatalokból?

Figyelt kérdés
Természetesen tisztelet a kivételnek, de a legtöbb fiatalnak Magyarországon csak jogai vannak, semmi kötelességet, vagy tiszteletet nem hajlandó mutatni/elvégezni, hacsak ez nem fontos az ő céljából.

2013. dec. 21. 21:25
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
25%
Sajnos ezt tapasztalom én is, és sajnos ha volna is egy normális köztük, annak meg úgymond kötelező beállni a sorba, különben pokollá teszik az életét. Ma már, ha valakit megüt az anyja, azt a gyerek feljelentheti (nem szándékos bántalmazásról beszélek), ami szerintem felháborító. Én anno (27 éves nő vagyok) kaptam akkorát anyámtól, ha olyat csináltam, hogy csak na, és még én szégyelltem magam, de ma már... szégyen, hogy mi lett a fiatalokból..
2013. dec. 21. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
0%

"Hova lett alázat a mostani fiatalokból?"


Alulra került az alázatuk, amikor is alulról arcra élveznek. Nem mondhatod, h erre sem képesek...

2013. dec. 21. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
78%

Első beírónak: eeeeez igen, kérem szépen! :) Példát vehetnénk a vélhetőleg magas intelligencia hányadossal, kellő pszichológiai érzékkel és messze átlagon felüli EQ-val rendelkező édesanyádtól! Mélyen meghajlok az agressziója előtt! (De csak azért, h fölöttem suhanjon el a karja.)


Egy biztos: anyád ismeri a HATÉKONY megoldást titkát! A gyerek az ütéstől rá fog jönni, miért hasznos az, hiszen az ütés, úgyszólván ékesszólóan beszél, mi több: magyaráz, sőt - nevel! Ez kérem ,a nevelési attitűd netovábbja!


Brezsnyev elszégyellhetné magát a plecsnijei mögött, hiszen a te anyádat több kitüntetés kellett volna, hogy illesse! Példát vehetnének édesanyádról a pedagógusok és pszichológusok is! Nem etika tanár az anyád véletlenül? Elnézést, ha összetévesztettem valakivel...

2013. dec. 21. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
21%
3as.. Brezsnyev??? :D És igen, kaptam, ha rosszat tettem, és ember lett belőlem, tisztességes, dolgozó ember, aki tiszteli a szüleit. Te meg nem kell, hogy az anyám nevelési módszerein rágódj, csináld máshogy, és annyi.
2013. dec. 21. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
39%
Elsőnek: se nem úgy fogsz kitűnni ha mást pocskondiázol, se nem úgy ha magadat fényezed. Csak úgy ha más dícsér meg. A másik kettő büdös.
2013. dec. 21. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
nem kaptak nevelést, a szüleikben nincs semmi tisztelni való, ezekből következik hogy teljesen elkanászodnak.
2013. dec. 22. 05:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:

Tömegesen jönnek avval a semmitmondó érvvel, hogy ütötték őket, és ember lett belőlük. Én ezt átfogalmazom az ő esetükre:

Ütötték őket, MÉGIS, ENNEK ELLENÉRE, szerencsére ember lett belőlük (talán). (ÉS NEM AMIATT! Nagyon nem mindegy...)

2013. dec. 22. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
Ki mondta hogy ütöttek? ha olyat kaptam, kisgyerekként kikaptam. Ez nem bántalmazás, hanem nevelés. Nem azt kell érteni a kikapás alatt, hogy eltörték rajtam a sodrófát, hanem azt, hogy kaptam egy tockost, vagy elverték a fenekem...
2013. dec. 23. 04:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
erőszakosan csak az próbál "nevelni" aki nem tud.
2013. dec. 23. 07:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:

Előző előtti: mégis mit használ a fenéken elverés?? Esetleg ennek ELLENÉRE marad esély, h jó ember lesz az illetőből, pl tudatosan, vagy tudat alatti dacból: "én nem leszek agresszív, mint a szüleim". Ez utóbbi inkább tudat alatt gyakori, a tudatos dac is megjelenik, de inkább eképpen: "azért is csinálom, ha már tiltják és elvernek érte!"


Szóval mi értelme a kisebb verésnek is, vagy a pofonnak is??

2013. dec. 24. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!