Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Hová fajul az emberiség?

Hová fajul az emberiség?

Figyelt kérdés
Úgy értem ha nem vagyok tökéletes valakinek az ott bánt ahol csak lehtség.Már elegem van olyan szinten beképzelt emberekből akik úgy fennt hordják orrukat, mint ha most csokólt volna neki kezet az angol királynő.Ha nem vagyok elég menő nekik akkor miért foglalkoznak velem?Ha nem szólók be minden második embernek akkor meghalok vagy mi van?A tizenegy éves lányok pasiznak és sminkelik magukat.Ez normális?És az hogy a fiúk tizenkét évesen már nem szűzek??? Én se vagyok valami idős de akkor is.Mi lesz öt év múlva??
2013. aug. 27. 21:31
 1/4 anonim ***** válasza:
100%

Ez a mai generáció. Minden generációnak megvan a maga dilije. Mindegyikre ki vagyunk akadva. A tiédre például a te szüleid, azokénak a generációjára az ő szüleik és így tovább.

Nem mellesleg azért, mert régebben még talán meg volt az, hogy ha a társaság rossz szemmel nézett rád, az alaposan kihatott a jövődre, így diszktrétebb volt. Ugyanakkor meg voltak akkor is a bunkó emberek, az ilyen lányok stb. Csak az internet adott egy lehetőséget, hogy mind ezt lássuk, és többen eltanulják. Vannak a tv-ben is olyan műsorok amelyek ilyenek.

Lényegében csak az internettel jobban kitudódnak ezek, és a generációnak ez a botránya.


Most pedig egy kis saját vélemény, ha nem bánod.

Ha annyira érdekelt volna, hogy mi lett, beírtad volna a gyakori kérdések keresőjébe és rengeteg ilyen kérdést találsz. Én már nagyon sokra válaszoltam ebben a témában. Egyben azért is vagyok most borúsabb hangulatban, mert általánosítasz. Én például nem ilyen vagyok. 13 éves vagyok, nem sminkelem magam, vannak fiú ismerőseim de nem pasizok. Itt egy élő példa.

S most csak egy tanácsot szeretnék adni. Ha ki vagy akadva, inkább egy papírra, vagy a gépen egy szöveges dokumentumba írd le a gondolataidat, s ott éld ki magad. Későbbiekben szégyellni fogod, hogy kiraktad ezt a kérdést. Hidd el, tapasztalat. Nem rosszat akarok, nem csak unatkozásból írom neked ezt meg, hanem csak tanácsként. Segítésként valamilyen szinten.

Ha nagyképűnek tűntem, bocsánat.

13/L

2013. aug. 27. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Én 21 éves vagyok és azon szoktam néha gondolkodni, hogyha ilyenek a mai fiatalok (12-13-14 évesek) akkor vajon majd az én gyerekem is ilyen idióta lesz? Első válaszoló! Azért megnyugtat, hogy még van normális 13 éves ezen a bolygón, a korodnál pedig jóval érettebben gondolkodsz, amire nagyon büszke lehetsz :) Kérdező! Ha legközelebb egy ilyen ehhez hasonló dolog miatt kiakadsz, akkor kérdezd meg magadtól, hogy tudsz bármit is tenni, hogy megoldjad az adott problémát, jelen esetben, hogy az emberiség ne korcsosuljon el. Gondolom itt a válasz nem :) Ha pedig nem tudsz semmi sem tenni, akkor fölöslegesen foglalkozol tovább ilyen dolgokkal, mert csak magadat hergeled indokolatlanul. Árt az egészségnek, hidd el!
2013. aug. 27. 23:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Hát ez gáz! A rendes pasiknak 20-25 éves korukra csak sz*tk*rt p*ú kiégett "nők" maradnak, akik már senkinek sem kellenek. A normális lányok meg már réges rég foglaltak addigra. Ez társadalmi feszültséget fog generálni... és rossz kedvet..
2013. aug. 28. 08:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

"Hová fajul az emberiség?"


Oda hogy 100 év múlva csak az számít majd "normálisnak" aki operáltat magának egy nemi szervet az ellenkező nemből, és legalább egy azonos és egy különböző nemű párja is van, legalább egyszer kipróbálta állattal és rendelkezik saját klónnal XDXDXDXDX


Na kábé ide fog fajulni az emberiség, lehet hogy abszurd de ha valaki 100 éve azt mondja hogy melegházasság lesz meg örökbe fogadás épp ilyen abszurdnak hatott volna.

2013. nov. 26. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!