Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Mi a véleményetek a pávákról/e...

Mi a véleményetek a pávákról/emosokról?

Figyelt kérdés
Csodálkozva nézem néhány "fiú" facebook profilját. Elvileg ezek heterok, de semmi férfias nincs bennük. Nehéz ezt leírni kb. olyasmik mint a fb r**ancok akik tükörbe fogózkodnak (ahogy ők is).
2013. nov. 17. 11:12
 1/6 anonim ***** válasza:

buzukák, el nem tudom képzelni mi jó lehet abban hogy a fiúk úgy néznek ki mint a lányok

és a fültágító, borzasztó

El van korcsosodva a világ!

Egy pasi legyen már izmos (ne gizda), legyen már rajta egy kis szőr és ne gyantázgassa már magát

2013. nov. 17. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Szerintem szánalmas, olyan mintha össze akarnák mosni a 2 nem közötti külömbségeket
2013. nov. 17. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Alapvetően nincs velük semmi bajom. Nem tetszenek, ez tény és való, de soha sem volt konfliktusom se egyel se, innentől kezdve, mindegy is, hogy néznek ki.

18/L

2013. nov. 17. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Ugyanezt, mint te, kedves kérdező. Nem értem, hogy egy fiú miért nem férfias akar lenni, miért kis 40 kilós gizda búza...
2013. nov. 17. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 Alaque ***** válasza:
Teljesen leszarom őket. Inkább azokról van meg a véleményem, akik mások kinézetével vannak elfoglalva.
2013. nov. 18. 00:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
5: Te is páwa/emos vagy
2013. nov. 18. 06:27

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!