Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Mi a véleményetek a "pávákról"?

Mi a véleményetek a "pávákról"?

Figyelt kérdés
2013. aug. 30. 16:09
 1/9 anonim ***** válasza:
le kéne löni az összeset
2013. aug. 30. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:

Majd kinövik ezt a dolgot, rájönnek hogy nem ez a legfontosabb, hogy minél divatosabb legyen valaki. Meg lehet találni az arany középutat is, inkább egyedinek kellene lenni.

Az nem baj ha valaki sokat foglalkozik a külsejével, de nem kell túlzásba vinni.

2013. aug. 30. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:

Egy igen durva hasonlattal élve, Ezek a fiatalok olyanok, mint az egykoron polgárpukkasztó kinézetükről és viselkedésükről ismert punkok. Más zene, külső és "cél", ellenben ugyanúgy vicsorog rájuk a jónép - és szerény véleményem szerint ezek örömüket lelik ebben. De igazából csak taperolok a sötétben.


Nem nézem le őket, mert tisztában vagyok vele, hogy múlandó szeszély, háttér nélkül - mindenkinek van olyan korszak az életében, amire csak sután vigyorogva mer visszaemlékezni; ám így felhívhatják magukra a figyelmet, tündökölhetnek. Az emberek beszélnek róluk, véleményt formálnak, nézik őket. A negatív reklám is reklám.

2013. aug. 30. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%
de ezaz. a páwák nem divatosak. ők csak kis hülyék, béna hajjal, ízléstelenül összeválogatott béna ruhákban, amikről azt hallották hogy divatos, és jellemzően egyfolytában csak óbégatnak, valamint kifejezetten buták is. pusztuljanak.
2013. aug. 30. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:

Engem nem zavarnak, az ő életük, ők tudják.

DE azt tudom ,hogy a velem egyidős lányok (legalábbis az ismerőseim között ezt tapasztalom) 80%-a odavan értük. Én nem.

Főleg akkor szoktam nagyokat nézni mikor a srácnak vékonyabb szemöldöke van mint nekem , meg le van alapozva aztán és folyik róla az alapozó... Az egy lánynál is ciki, nem hogy fiúnál...

Nem azzal van a bajom, hogyha pl használ hidratáló krémet, vagy nagyon pattanásos a bőre és néha eljár kozmetikushoz. Vagy eredetileg össze van nőve a szemöldöke és pár szálat kitép a homloka közepéről.Vagy ad magára és beállítja reggel a haját.Sőt ha ad magára az pozitívum.

De ezek a mély dekoltált fölsők, ülepes nacik... Sajnos a lányoknak(tisztelt a kivételnek) ez tetszik. (Szerintem) egy sima ing, farmerral sokkal jobban néz ki egy srácon mint ez a pávacucc,vagy ha sportosabb srác akkor ing helyett póló.

De ez a páva dolog is 14-17 maximum 18 éves korig divat a srácoknál (hála istennek) Szóval szerintem majd kinőnek belőle :)


15/L

2013. aug. 30. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

Kifejezetten visszataszító stílus,idétlen,férfiatlan(bár nekem nincs bajom a ténylegesen metroszexuális férfiakkal,de ez csak divat..) és cigányos :|

Ráadásul nem értem miért kell rózsafüzért vagy keresztet hordani a nyakukban amikor nyilván nem élnek aszerint amit jelképez ha egyáltalán tudják mit.

Arra kíváncsi lennék mégis,hogy alakult ki mert fogalmam sincs egyszer csak megjelentek : D

2013. aug. 30. 23:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
keh? a páva egy állat...!.....???nem?
2013. aug. 31. 00:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

"mindenkinek van olyan korszak az életében, amire csak sután vigyorogva mer visszaemlékezni;"


Én nem tudnék hirtelen ilyet megemlíteni...

2013. aug. 31. 00:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim válasza:
utálom őket, igazából nem is azért mert törődnek a külsejükkel, hanem mert már más se érdekli őket csak az, hogy divatos t*kig szétszorító undormány színű nadrágokban mászkáljanak 40 fokban... régebben aki ilyen volt azt vagy megverték cikizték és mondták hogy soha nem lesznek férfik... ma meg már ez jön be a lányok 90%-nak és van amelyik helyből elküld a fenébe ha nincs csőgatyát meg t*kig érő cipőd... istenem, ha most ebben a pillanatban visszahoznák a katonaságot mi lenne ezekkel a díszb*zikkal... hahaha
2013. szept. 21. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!