Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Mit gondoltok az emósokról?

Riporter kérdése:

Mit gondoltok az emósokról?

Figyelt kérdés
2013. febr. 13. 18:58
 1/4 anonim ***** válasza:
Hát egyik ismerősöm haragudott az egyikre, és azt kívánta neki, hogy élj sokáig! :)
2013. febr. 13. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
még vannak? azt hittem már kiment a divatból :D amúgy semmit.
2013. febr. 13. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

stîlustalan hülyegyerekek, nem lehet a lànyoktol megkülönböztetni a fiukat, basszus egy kocsmàban voltam haverral ittunk màr volt bennem egy lègkörrel , ekkor megpillantottam egy arany fekete haju kis csajt a bàtorsàgom megvolt ès oda mentem hozzà, megszòlítottam megfogtam a vàllàt felèm fordult, akkor majd hanyatt estem hogy fiu, èn ott stríröltem elõtte hogy milyen jò segge van meg milyèn a halya, na èn azòta minden emòst utàlok. 22/f

/Rammsteines/

2013. febr. 13. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Kedves kérdező! Igazából az "emos" szó értelmetlen ahogy a "rockeres" vagy "rapperes" is. Egyszerűen csak: emo. Én is az vagyok, de azért próbálok pártatlanul írni magunkról. Igazából olyan dolgokon gondolkozunk, mint, hogy miért is vagyunk a földön, mi lesz a halál után.. A szerelem meghatározó elem, életünkben. Öltözködésünkkel, arra akarjuk felhívni a figyelmet milyen rossz világban élünk, és mennyit pazarlunk. Valóban nehéz lehet megkülömböztetni a fiúkat a lányoktól. De minket nem nagyon az érdekel ha fiú valaki meg lehet e verni, vagy ha lány le lehet e k....-zni. Na érted. Egyenlőség lebeg a szemünk előtt. Ez persze nem azt jelenti, hogy melegek vagyunk. Persze köztünk is vannak melegek, mint mindenhol. De legtöbbünk nem az. Nem ítélkezünk, kinézet alapján, nem útálunk olyan embert akinek rossz a híre, de nem ismerjünk. Remélem kielégített a válasz :) Puxx: emotional
2013. márc. 9. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!