Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Miért érzek így?

Miért érzek így?

Figyelt kérdés

Egy elég tehetős család egyetlen fia vagyok 16 éves.

Nekem őszintén már nem tetszik hogy mindenem megvan

Kisvárosban élünk látom milyen szegénységben élnek emberek és engem bánt hogy amig én drága holmikban járok addig ők örülnek ha a mindennapit előtudják teremteni.

Az osztályomban is van nagy szegénységben élő srác odaadtam neki a kinőtt cipőimet és azt láttam hogy ..mintha még sose kapott volna ilyet ajándékot.

Olyan szívesen segítenék minden szegénységben élő emberen gyereken.

Lehet hogy szívesebben élnék egy ekis házban egyszereűen szegényebben de nekem nem tetszik ez a gazdagság mikor egy csomó gyerek éhezik szakadt ruhákban jár annyira rosszul esik.

Ezen tudok változtatni?

16/F


2013. nov. 10. 22:27
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
Kezdetnek pl. nekem küldhetsz egy kis pénzt :D
2013. nov. 10. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
Nekem is jöhet
2013. nov. 10. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 A kérdező kommentje:

Hat nem ilyen valaszokat vartam :(

De ha kell jöjjet azt lopjátok el a mercit mást ugyse tudtok..

2013. nov. 10. 22:36
 4/12 anonim ***** válasza:

Erről ez jut eszembe:

Fiatal,jóképü üzletember vagyok,hat autóm,két mobilom van,és egy nyaralóm a Karib-tengeren.Nem keresek senkit,csak dicsekedni akartam.


Na, de hogy kapj normális választ is: járj el önkénteskedni segíts a szegény embereken, vannak nonprofit szervezetek.

Rendes tőled hogy nem kiskirálykodsz, hanem tényleg segíteni akarsz a rászorulókon. Rendes fiú vagy hogy nem szállt a fejedbe a gazdagság :)

2013. nov. 10. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:

Honnan jött mégis ez a merci ellopás dolog?


Ez valami újgazdag paraszt szöveg?

2013. nov. 10. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
Nagyon aranyos vagy.Hát a megunt dolgaidat elajándékozhatod annak, aki rászorul. Sajnos mindenkin nem tudsz segíteni, de ha már egy gyereknek örömet okoztál az is remek érzés.:)
2013. nov. 10. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 A kérdező kommentje:
De mikor pl.kimegyünk a piacra vásárba akkor is teljesen kitunik a tömegbol a ruhám mert tiszta színes minden és engem ez zavar nagyon mert rosszul esik mikor a sok ember szinte "megbámul" na ez is egy elkényeztetett nagyképü gyerek...pedig nem vagyok az csak ezt latjak rajtam :(
2013. nov. 10. 22:45
 8/12 anonim ***** válasza:
akkor ne viselj páwa cuccokat hogyha zavar ha megnéznek.
2013. nov. 10. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:

"Olyan szívesen segítenék minden szegénységben élő emberen gyereken. "

Rendes vagy, és jól gondolkodsz. "Mindenkin" nem tudsz segíteni. De ami adódik, amellett ne menj el, ahol tudsz, ott segíts. Ha sokan tennének így, nem lenne ennyi baj, szenvedés.

2013. nov. 10. 23:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
Ne járj páwa cuccokban,mint már írták,és sose kérkedj a szüleid és a te gazdagságoddal,próbálj meg segíteni,ahol tudsz.
2013. nov. 10. 23:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!