Kezdőoldal » Emberek » Magány, egyedüllét » Csak én érzek ilyet?

Csak én érzek ilyet?

Figyelt kérdés

Hogy amikor szerelmes párokat látok vagy csak ha barátnőmet a palijával, akkor mindig üresnek érzem magam és kixsit szerencsétlennek.. Viszont ha nemnagyon vagyok velük akkor megvagyok..lehet h valanilyen féltèkeny vagyok arra ami nekem nemjutott?? Eddig sose volt ilyen csak mostanában..Tudom még fiatal vagyok a szerelemhez stb..

Elöre is köszi a válaszoloknak:) bocs ha zavaros egy kicsit15/L


2013. nov. 9. 19:24
 1/5 anonim ***** válasza:
75%

Kis irigység, lévén te is vágysz valakire aki fontos lesz majd számodra.

Mondjuk ma már annyira nem vagy fiatal ehhez, a legtöbb 15 éves lánynak már van valakije.

Lehet, hogy nem vagy elég szép, vagy csak csendes..

2013. nov. 9. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Az tény hogy nemvagyok egy nagyon nyitott személyiség...szerintem nemvagyok valami szép lány...aztmondják de kitudja lehet h csak nemakarnak megbántani xD
2013. nov. 9. 19:48
 3/5 anonim ***** válasza:

Úgy örülök neki hogy nem csak én érzek így. :D Én is nem rég jöttem rá, hogy rohadt irigy ember vagyok. Főleg amikor 3 szerelmespárt kell kerülgetnem, csak szomorkodom magamban, hogy nekem miért nem jut senki se? Olyan jó érzés lehet ha szeretnek!


18/L

2013. nov. 9. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Énis mindig azon gondolkodom hogy milyen lehet ha can valakid :) nekem még nemvolt barátom..
2013. nov. 9. 21:50
 5/5 anonim ***** válasza:

ismeros ez velem is megtörtént pár éve de aztán let barátnom. Miután szakítottunk már nemigazán éreztem így

15/f

2013. nov. 9. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!