Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Mit gondoltok az ilyesmiről?

Mit gondoltok az ilyesmiről?

Figyelt kérdés
Egyre jobban zavar, hogy a környezetem (főleg barátokra, haverokra gondolok) lenézően beszél, bánik a molettebb lányokról meg nőkről még sokszor azokról is akiken alig van felesleg. Nekem pedig pont az ilyen típusú nők tetszenek lehet azért is zavar annyira. Nem mondom, hogy legyen egy nő egészségtelenül elhízva, de valahogy az a tapasztalatom a ducibbak sokszor vidámabbak is meg jobb a kisugárzásuk, mint egy "deszkának". Igazából azért nem szóltam még meg egyiket se érte, mert tudom hogy majd mind ugyan azon a véleményen van. Ti elmondanátok a véleményeteket egy ilyen "baráti" társaságban, vagy az túl sokat ugyse változtatna a dolgon? 22/F

2013. nov. 10. 00:40
 1/2 piriiiiii ***** válasza:

Egyetértek Veled, bár én inkább az "izmosan molett" alkatot mondanám nőiesnek (egyébként magam is lány vagyok, ha ez esetleg mérvadó). Mindenesetre a vékonyság nem jön be egyik nemnél sem.

Én mindig elmondom mindenről a véleményemet, ha olyat a hallgatóság, de, ha valaki lenézően beszél akárki másról, az mindig kiborít.

2013. nov. 10. 01:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

ilyen helyzetben akkor van értelme véleményt nyilvánítani,ha kb így kezded-

múltkor megdugtam egy testesebbet és 1000x jobb volt,mint az a legutóbbi 2 sovány,akiket dugtam.

szóval semmi feltételes mód,mint az oviban,hanem keményen múltidő,vagyis megtetted azt amiről mesélsz.


amúgy meg aki fiatalon testes,abból mi lesz később,engem ez taszít vissza.

plusz egy nem sportoló,sőt sport utáló ember önfegyelme sokszor nem üti meg a mércét,vagyis sokkal több hiszti is várható.

míg a sportoló lány exeim kiegyensúlyozott emberek voltak,ismerték a határaikat a képességeiket,emiatt volt egy jól fejlett önbizalmuk,ezért ki maradt az átlagos nőknél megszokott hiszti.

2013. nov. 10. 02:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!