Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Lányok titeket zavarna ha a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok titeket zavarna ha a barátotok felhívna egy nap kb.4x csak úgy? Miért teszi ezt, és mit gondoltok az ilyesmiről?

Figyelt kérdés
2011. febr. 28. 11:07
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
100%

Én azért tettem régebben mert fontos számomra az a bizonyos illető, és szerettem volna vele tudatni hogy érdekel.Persze azóta bölcsebb vagyok mert mint utólag rájöttem hogy ezt ki nem állhatjátok a lányok,és magunkról is egy fiktív negatív képet állítunk ki.

De ha a szívemre hallgatok akkor igen hívnám sokszor......

Még olyankor is amikor érdemben meg sem tudok szólalni csak halljam a bájos hangját és "megnyugodjak",

hogy szeret....

2011. febr. 28. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
Mi 2 éve vagyunk együtt a párommal. Másfél évig csak hétvégente találkoztunk, a köztünk levő 50 km miatt. Addig is minden nap beszéltünk. Egyszer! Felesleges állandóan hívogatni a másikat, engem idegesítene, olyan mintha el akarna számoltatni minden nélküle töltött időmmel. Esténként beszéltünk fél órát, és boldogan mentünk aludni. Ennyi. :)
2011. febr. 28. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:

Azért teszi ezt, mert hiányzol neki. :)

Ha téged zavar, akkor őszintén mondd meg, hogy nem szeretsz telefonálgatni, majd élőben megbeszélitek.

2011. febr. 28. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
Igen, de az idegesítene ha minden nap hívogatna. Miről lehet annyit beszélgetni?
2011. febr. 28. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
*az is idegesítene.
2011. febr. 28. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
Egyik exemnek pont az volt a baja, hogy NEM hívtam őt fel naponta minden sz@rás után. Bocs a vulgáris kifejezésért, de ez így szó szerint elhangzott szakításkor. Talán magára ismer...
2011. febr. 28. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:

Egyszer untig elég hívni a hőn áhított személyt, más kérdés hogyha már bocsánat a kifejezésért le sem szarja és folyton kinyomja, természetesen visszahívás vagy sms-nélkül

jó buli.. CSAK ÉRTELMETLEN....

2011. febr. 28. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:

De aranyos vagy első válaszoló^^:)


A párommal mióta ingyen beszélünk telefonon, azóta sokkal sokkal többet telefonálunk. Ő többet szokott hívni, ami szerintem már túlzás, mert volt, hogy óránként hívogatott...de már leszoktattam róla. Naponta kb 5ször hívjuk egymást, még akkor is, ha nincs mondanivalónk. Nem szabad ezt túlzásba vinni, de ez is csak azt bizonyítja, hogy szeret téged, érdekled.

2011. febr. 28. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:

Én is így gondolom..köszönöm :) bár én a rövidebbik végét húztam ki a szalmaszálnak..


(Első)

2011. febr. 28. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
az én szerelmem szokott olyat csinálni h napokig nem hív,aztán meg egy nap 3x-4x is felhív.ez így pont jó.én szeretem.és nem idegesít.akkor sem idegesítene ha minden nap ennyiszer felhívna.imádom a hangját hallani,és mivel távkapcsolat a miénk,az msn meg ugyebár elég személytelen így imádom amikor telón beszélünk.
2011. febr. 28. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!