Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Ti mire gondoltok, ha az...

Ti mire gondoltok, ha az utcán valakit sírni láttok?

Figyelt kérdés

Tegyük fel egyedül van...

Nem foglalkoztok vele? Odamentek, esetleg megszólítjátok?

Kínosnak tartjátok?


2013. okt. 31. 22:15
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
41%
Nem megyek oda,lehet öngyilkos merénylő és örömében sir mert mindjárt láthatja Allahot.
2013. okt. 31. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
24%
mi a faszt foglalkoznék vele? nekem is van bajom emg az ismerőseimnek is... inkább foglalkozok velük...
2013. okt. 31. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
58%
Ha férfi akkor valószínűleg nem foglalkoznék vele, ha nő, akkor minden erőmmel azon volnék, hogy odamenjek és próbáljak segíteni, de mivel ennél félénkebb vagyok, valószínűleg csak a távolból szemlélném és utána hosszú napokig felemlegetném mennyire féltem cselekedni. F
2013. okt. 31. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 imrerobi válasza:
40%
Hogy fáj a foga.
2013. okt. 31. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
100%
Dehogy tartom kínosnak.(hiszen ő is csak ember. Én azt tartom kínosnak, hogy vannak akik ezt kínosnak tartják.) Én olyankor beleképzelem magam a helyébe és megsajnálom.
2013. okt. 31. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 K. D. G. ***** válasza:
93%
Én azt gondolom,h szakítottak vele,de nem megyek oda idegen emverekhez,de azért sajnálom
2013. okt. 31. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim válasza:
100%

Egyszer a metrón volt egy lány, láttam rajta,hogy mindjárt elsírja magát, én meg pont jöttem az IKEA-ból és volt nálam ilyen svéd marcipános csoki vagy mi és megkérdeztem tőle,hogy kér-e , mosolygott mondta,hogy nem.

Aztán mondtam neki,hogy a csokitól biztos jobb lesz a kedve és vett belőle :) Nagyon ari volt.

17/L

2013. okt. 31. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim válasza:
100%
Mérhetetlenül sajnálom, és szomorú leszek a dolog láttán. Elgondolkozom, hogy vajon milyen bánat érhette, hiszen ha az utcán sem bírja visszatartani a könnyeit, akkor nagyon nagyon szomorú lehet. A múltkor vásároltam a kislányommal és egy padon ült egy bácsi kezébe temette az arcát és sírt. Már indultam, hogy odamegyek megkérdezem,segíthetek-e, aztán eszembe jutott, hogy mikor én így sírtam egy nyilvános helyen, nagyon kínosan érintett volna,ha odajönnek hozzám és magyarázkodnom kell. Végül nem mentem oda, aztán jól elszégyelltem magam, hogy milyen ember vagyok, amiért nem megyek oda. visszafordultam, de mire odaértem, már nem volt ott. Legközelebb ha hasonló szituációba kerülök, biztosan odamegyek és felajánlom a segítségemet.
2013. okt. 31. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 Angelik@ ***** válasza:
100%
Én megkérdezném mi történt és hogy tudok-e valamiben segíteni. Azt gondolom ez nem szégyen és lehet pár kedves szó nagyon sokat javítana a hangulatán. Nem tudom miért, velem történt már ilyen és sokkal jobban esett mint ha egy közeli ismerős kérdezte volna meg. Ha megnyugszom és próbálom elfelejteni a problémát, akkor már hiába kérdezi meg valaki hogy mi a baj.
2013. okt. 31. 23:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim válasza:
100%

Én biztos megkérdezném, hogy tudok e segíteni és hogy mi a gond.

Már csak abból is kiindulva, hogy volt hogy én is sírtam az utcán, mert olyan sokkos hírt kaptam, hogy nem tudtam tartani magam addig míg haza nem érek...és senkinek nem jutott eszébe (még ismerősnek sem aki látott) hogy megkérdezze hogy mi a baj. Nagyon rosszul esett, s márcsak emiatt is segítenék, mert tudom milyen rossz érzés egyedül lenni ha baj van...

2013. okt. 31. 23:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!