Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Ti mire gondoltok, ha az...

Ti mire gondoltok, ha az utcán valakit sírni láttok?

Figyelt kérdés

Tegyük fel egyedül van...

Nem foglalkoztok vele? Odamentek, esetleg megszólítjátok?

Kínosnak tartjátok?


2013. okt. 31. 22:15
1 2
 11/12 anonim válasza:
100%
Ez az adott szituációtól is függ. Nemrég történt, hogy az utolsó busszal mentem hazafelé, és láttam, hogy a buszon sír egy srác. A végére már az egész busz felfigyelt rá, és kicsit kínosnak éreztem, hogy senki nem megy oda, viszont én sem mertem ennyi ember előtt. Gondoltam, ha egy megállónál szállunk le, megkérdezem, mi a baj. Ezzel nem voltam egyedül, végül egy másik csajjal próbáltuk megnyugtatni. Az már egy másik történet, hogy mi volt az a hatalmas probléma, de azért engem is jó érzéssel töltött el, hogy segítettem egy rászoruló embernek. Ismerőshöz pedig természetesen odamennék. Az egyik előző válaszoló említette, hogy rá se bagózott az ismerős, aki látta, ezt elképesztő bunkóságnak tartom.
2013. okt. 31. 23:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim ***** válasza:
Totál helyzet- és emberfüggő. Ha valamilyen szimpátiát ébresztett bennem az illető, és nem az látszik rajta, hogy nem akar senkihez szólni, akkor megpróbálok segíteni neki, felvidítani, ilyenre volt már példa, jó kis beszélgetés is lett belőle. Aztán ha nincs rá igény, akkor persze nem erőltetem.
2022. dec. 27. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!