Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Segítség! Miért nem változik...

Segítség! Miért nem változik az életem?

Figyelt kérdés
Más emberek buliznak,szórakoznak,szépek,vidámak. Vannak barátaik,normális párkapcsolatuk,szexelnek élvezik az életet. Én meg egy kövér,unalmas,magányos béna csaj vagyok, egy szétromlott párkapcsolattal. Se barátaim se senki. Senki nem beszélget velem hiába barátkozok :( Mit csináljak?
2013. okt. 29. 12:10
1 2
 11/13 anonim válasza:
Én szívesen barátkoznék veled! :) Igaz nekem van barátom, és egyszer kétszer eljárok buliba is, az igaz, h van vagy 2 db barátnőm össz- vissz, akik a többi barátaival sokkal többet lógnak mint velem. Súlyproblémáim nekem is vannak, de rájöttem, h ez nem fogja elkeseríteni az életem. Szexisebben próbálok öltözni, adok a megjelenésemre. Ez valamennyire kompenzálja a súlyomat ( azért nem vagyok 100 kiló :D )De hidd el ha kicsípem magam, akkor a pasik is elkezdenek velem beszélgetni. Tudom, hogy milyen egyedül lenni, énis 95%-ban egyedül vagyok, és netezgetek, de az a maradék 5 % az úgy telik el, hogy fergetegesen! :) Nem kell elkeseredni,olyan nincs, hogy soha ne változzon az élet! :) 19/L
2013. okt. 29. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:

"De attól a tények tények maradnak."


Te nem akarsz segíteni saját magadon, nem tűnik fel? Azért mondok ilyeneket, hogy végre belásd csak rajtad múlik az egész!

Édesanyámat meg hagyd ki ebből, ő nem tehet arról hogy ilyen vagyok :P

2013. okt. 29. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:

miért nem változtatsz te rajta?


csak a hozzáállásodon múlik...

2013. okt. 29. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!