Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Segítség! Miért nem változik...

Segítség! Miért nem változik az életem?

Figyelt kérdés
Más emberek buliznak,szórakoznak,szépek,vidámak. Vannak barátaik,normális párkapcsolatuk,szexelnek élvezik az életet. Én meg egy kövér,unalmas,magányos béna csaj vagyok, egy szétromlott párkapcsolattal. Se barátaim se senki. Senki nem beszélget velem hiába barátkozok :( Mit csináljak?
2013. okt. 29. 12:10
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
Szerintem neked az a bajod, hogy nincs önbizalmad. Ezért nem nagyon mersz emberek közzé menni. Nekem is romokba van az életem, de azért néha ki mozdulok itthonról. Próbálj meg olyan helyekre járni, ahol sok ember meg fordul. Barátokat ott találhatsz, és azután már könnyebb lesz.
2013. okt. 29. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:

1. ne nyavalyogj. ezeket az embereket kerülik, nem véletlenül. lohasztóak.

2. kezdj el egészségesen élni, normálisan táplálkozni, sportolni!

3. ha már elmész valahová sportolni, ott valószínűleg találsz társaságot is, lesznek barátaid.


ugye hogy nem olyan nehéz?? de igazad van, könnyebb az interneten nyávogni, mint megtenni.

2013. okt. 29. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
"Én meg egy kövér,unalmas,magányos béna csaj vagyok" ezen a hozzáálláson tessék változtatni.
2013. okt. 29. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 A kérdező kommentje:
De attól a tények tények maradnak.
2013. okt. 29. 12:24
 5/13 anonim ***** válasza:

"Légy az a változás, amit magad körül látni akarsz." (Gandhi után szabadon)

Tehát változni akarsz. Itt egy to-do lista hozzá:

1. Egyél kevesebb csokit.

2. Fürödj naponta. Ha kell, reggel és este is.

3. Moss hajat 3 naponta.

4. Minden nap vegyél tiszta fehérneműt, és két-három naponta tiszta felsőruházatot is.

5. Járj sportolni. Olyan mozgásformát válassz, ami minél több izmodat átmozgatja, és a keringési rendszeredet is terheli. (Az fogyaszt.)

6. Nézz filmeket és sorozatokat. A sekélyes emberek, akik közé be akarsz illeszkedni, nagyon szeretnek ezekről beszélgetni.


Ha ezek megvannak, eltelt fél év, jobban nézel ki, és fel vagy vértezve a társalgáshoz szükséges alapvető mémkészlettel, iratkozz be valamilyen tanfolyamra. Mindegy, milyenre, ugyanis nem a tanóra a lényeg, hanem ami utána történik: a résztvevők általában közösséggé formálódnak, elmászkálnak ide-oda, és a saját baráti körükbe is bekerülhetsz. Így már lesz társaságod.

2013. okt. 29. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:

Szóval magad sem akarsz megváltozni... Mondd, neked jó így? Ha valóban AKARNÁD akkor mindenen tudsz változtatni.

Bátran mondom, mert sokmindenen lehet változtatni!

Kövér vagy? Élj egészségesen, fogyj le!

Nincsenek barátaid? Menj el pl. futni, biciklizni, edzőterembe, bánom is én hová, de ott lesznek mások is, akikkel beszélgetést kezdeményezhetsz!


Én is itthon ülős voltam, a kutya se tudta hogy a világon vagyok, párkapcsolatom sem volt.

Aztán meguntam, emberek közé mentem, hobbit kerestem, barátom is lett (nem onnan ismertem meg, de aki bemutatott engem Neki, azzal együtt dolgoztam nyáron) és már hetente járok buliba, boldog vagyok a párom mellett!!


Most ezt azért vágom a fejedhez, mert én ugyanonnan indítottam mint te! Mintha csak múltbéli önmagam írta volna ki a kérdést.

Vékony vagyok, izmos vagyok, barátaim is vannak, szeretem önmagam. mi kell még?

2013. okt. 29. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 A kérdező kommentje:
Azért fürödni fürdök,alapvető higiénia megvan nálam is nem csöves vagyok csak elkeseredett.
2013. okt. 29. 12:31
 8/13 anonim ***** válasza:
Te nem elkeseredett hanem lusta vagy.
2013. okt. 29. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 A kérdező kommentje:
Én nem akarom,de mostmár unom anyád pcsája a lusta! Miért kell köcs*gnek lenni?
2013. okt. 29. 12:41
 10/13 anonim ***** válasza:
Akkor azokat értelemszerűen vedd ki a listámból. :) A többi viszont érvényes.
2013. okt. 29. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!