Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Unom az életem, nem változik...

Unom az életem, nem változik semmi, szakítás után is vagyok. Gondoltam vállalok erotikus masszázst, szerintetek?

Figyelt kérdés
így pénzem is lenne, kipróbálnám milyen úgy is úgy érzem semmi hasznom, nem szeret senki, nem találom a helyem... ilyen hülye érzések. szerintetek? 22L
2011. dec. 4. 16:26
 1/10 anonim ***** válasza:
Azzal a munkával még kiégettebb leszel, ugye tudod, hogy ott kézzel kell lezárni a dolgokat. Egy darab megvásárolható húsnak fogod érezni magad. Ha ismerkedsz, szégyellni fogod és titkolni. Szerinted ez jobb.
2011. dec. 4. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Erotikus masszázzsal tele vannak az újságok! Ne add ilyenre a fejed! Keress rendes munkát! Pasizz! 5 és fél év után szakítottunk a párommal pár hónapja és most én is ismerkedek! Lesz ez még jobb is! :)
2011. dec. 4. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
Normális nő ilyenkor nyelvtanfolyamra, vagy latintánc órára kezd járni, de te tudod. Ha már a családi kapcsolatokhoz írtad, akkor esetleg kérd ki a szüleid véleményét is.
2011. dec. 4. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim válasza:

Az újságok nem erotikus masszázshirdetésekkel vannak tele, hanem az egytől egyik burkolt megfogalmazása a fizetős lányoknak...

ha pedig nagyon unod magad: [link]

2011. dec. 4. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:

Menj le a parkba sétálni, olvasgatni, stb

Mehetsz teaházba, kávézóba, esetleg moziba (engem nem 1x szólított le a mellettem ülő pasi:) ).


De ilyet ne csinálj, mert mindig lesznek olyanok, akik tudni fognak róla. Lehet, hogy találsz egy pasit, komoly kapcsolat lesz belőle, és amikor találkozol a barátaival ott lesz közte az egyik kuncsaftod.. Na, elég ciki lenne..

2011. dec. 4. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 Stella90 ***** válasza:
jézusom...aztán mit fogsz mondani a gyerekeidnek? "fiatal voltam, elkeseredett, és kellett a pénz" ... hát gratulálok...csak azért, mert szakítottál, nem kell rögtön k*rvát csinálni magadból...
2011. dec. 4. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
inkább haszontalannak és nem szerethetőnek érzem magam ezért gondoltam erre
2011. dec. 4. 16:58
 8/10 anonim ***** válasza:
Ezzel a munkával maximum a szerencsétlen, gázos pasik hasznára leszel. Miért nem gyógymasszőrnek mész?
2011. dec. 4. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim válasza:

[link]

ezzel igaz h nem keresel pénzt de itt szükség van a segítségre hogyha haszontalannak érzed magad, de nem kellene annak érezned magadat.

sztem szólj a barátnőidnek h hétvégén menjetek el bulizni vhová csak érezd jól magad és meglátod h jobb lesz utána :)

2011. dec. 6. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim válasza:
miert nem csinalsz valami ertelmeset/ertekeset az eleteddel? menj el afrikaba misszionaruskent segiteni a szegenyeken vagy vak gyerekekkel dolgozz stb... erotikus masszazs! ilyen baromsaggal csak azt bizonyitod hogy mennyire ertektelennek es haszontalannak erzed magad a vilagban! Ebredj fel es legy hasznos tagja a tarsadalomnak! meg eggeyl tobb k....-ra nincs a vilagnak szuksege.
2011. dec. 6. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!