Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » "Akadozik" a szexuális életem....

"Akadozik" a szexuális életem. Miért változik meg a pasik hozzáállása (tiszt. a kiv.-nek!) a testiséghez, ha várandós az ember lánya?

Figyelt kérdés

Orvos nem tiltja, minden rendben nálam, szinte minden nap kívánom a dolgot, a párom azt mondja ő is kívánja, de kb.4 hónapja (27 hetes vagyok most) itt a szavak szintén megrekedünk.

Kicsit híztam is már, nincs sok önbizalmam. Már arra is gondoltam, hogy félrerép, mert nem vagyok elég nőies, pedig nem hagyom el magam. Ő azt mondja, fél hogy árt a picinek, meg hogy a szex nem minden. Ki érti ezt?


2008. aug. 22. 22:42
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:

Adj egy kis időt neki. Meg kell szoknia, hogy megváltoztál.

Közben azért próbáld... olyan pózokban, ahol még véletlenül sem árthat neked, vagy a picinek.

2008. aug. 22. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
Hát nem tudom,de nálunk is hasonló a helyzet.Terhesség elött 1héten többszőr is volt.Amióta terhes vagyok(22 hetes) azóta teljessen megváltozott minden 1héten egyszer ha van.Kívánatos vagyok én is és én is tartok,hogy a párom félremegy azért,mert most pocakom van.Párom arra hivatkozik,hogy nem akar fájdalmat okozni.De hát nem tudom.Legyél türelmes hátha szülésután megváltozik minden.Ennyit tudok csak tanácsolni. :) Boldog babavárást!
2008. aug. 22. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:

nálunk kicsit máshogy van, én vagyok az, akinek csökkent a vágya. nem tudom az okát, ugyanolyan kívánatos nekm meg szexis, de egyszerűen nem nagyon akarom. persze azért hetente "összehozunk" valamit, és nem is muszályból, de valahogy a terhesség óta nem annyira kívánom a szexet. ő jókat mosolyog a pocim okozta zavarokon még közben is, ez fontos, hogy szeretkezés közben is figyel rá. nem szokta zavarni, valahogy beleépítjük a dolgokba :)

próbálj meg beszélni vele, nyugodtan mond el neki a félelmeidet, biztosan megérti majd!!

26 hetes pocakos

2008. aug. 23. 08:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
Nálunk nem akadozik, hanem elakadt!! :-)) Mondjuk egy ideje nem is lehet, de azelőtt sem mert hozzám nyúlni. Gondolom félt. Azt hiszi bajt csinálnánk. Nem erőltetem, elfogadom.
2008. aug. 23. 09:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim válasza:

Detto... Amióta kiderült, hogy kismama lettem, nem volt sex. Sajnos, pedig én kívánnám és látom rajta, hogy ő is, de én sosem voltam a szavak embere, nem "merem" neki elmondani, hogy mit érzek... Pedig a párom...

Az elején vérezgettem, azért a doki nem javasolta, sőt kifejezetten ellenezte. Később, amikor elmúltak a vérzések, párom megkérdezte a dokit, aki azt mondta, hogy már lehet, de nem durván. Azóta nem is kerül szóba. Addig az volt, hogy ha bármi történik szex közben, akkor mi leszünk a hibásak és ha azért a jó pillanatért baja lesz a babának, akkor azt sosem bocsájtja meg magának. Fél? Vagy mi van?

Senkinek sem beszéltem még erről.... :(

De türelem, látom, mással is előfordul, utána minden visszatér a régi kerékvágásba. :-)

2008. aug. 23. 09:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim válasza:
Ja, 26. hetes vagyok. (a detto-s) :)
2008. aug. 23. 09:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:

Nálunk kb. a 23.hétig minden úgy ment mint előtte, hetente többször is együtt voltunk. Mostmár 27 hetes vagyok elég szép pocival, mostmár nálunk is akadozik a dolog. Részemről meg részéről is. Jó ha 1 héten 1x együtt vagyunk úgy. Nekem mostanába az is elég ha megsimiz vagy átölel. Azt mondta tudja hogy ez csak egy átmeneti állapot és majd bepótoljuk a dolgokat!:) Mert ő is fél, hogy árt a babának, pedig olvasgatott már egy csomót a terhesség alatti szexről dehát ez van.. Szerintem normális ez férfiaknál.

Ne gondolj arra hogy félrelép, nekem pl. eszembe se jut, mert annyira odaadó mindenben, sokat segít. Mondjuk fura dolog, dehát biztos ez is egy velejáró dolog.:)

2008. aug. 23. 09:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:

Szerintem azért még nem fog félrelépni mert nincs szex. Hiszen nagyon szeret Titeket a párotok, és a leendő babát is és várja is, hisz együtt "gyúrtatok" hogy összejöjjön.

Nálunk is az van hogy én nem kívánom a szexet. De a doki mondjuk engem el is tiltott tőle egy pár hétre. De ugyebár másként is ki lehet elégíteni egy pasit ;) Szerintem fontos hogy megbeszéljétek a dolgokat!

Nem lesz gond! Boldog Babavárást!

2008. aug. 23. 09:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:

Minden pasi másképp reagál a másállapotra.

Az én párom pl. jobban be van indulva, mert megnőttek a melleim, szerinte fantasztikusan nézek ki, állandóan fut utánam.

De van olyan férfi, aki fél, hogy árt a babának, fájdalmat okoz neked, stb.

Ne aggódj! Ha a párod vonzónak talál, csak nem akar szexuális kapcsolatot létesíteni, akkor nincs baj.

Ha esetleg nem talál vonzónak, akkor gáz van, de üljetek le megbeszélni, hogy mi nem tetszik most rajtad.

Adj neki időt, minden helyre fog jönni.

Addig is próbálkozz nála! Simogasd, ingereld kézzel, juttasd el addig a pontig, hogy arra várjon, hogy beléd hatolhasson. Sikerülni fog, és minden rendben lesz.

Ha a doki nem tiltja, terhesség alatt a szex fantasztikus. :)

17 hetes kismama

2008. aug. 23. 09:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem is fantasztus a szex, és szerencsére a párom vágya sem hagyott alább.Nem tagadom néha nevetünk nagyokat ha esetlen vagyok, mert mér nagyon nagy a pocim. Valahogy értesd meg a pároddal hogy te sem akarsz rosszat a babónak és te érzed ha valami kellemetlen és szólni fogsz. 30 hetes kismami
2008. aug. 23. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!