Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » 40-es,50-es férfiak! Komolyan...

40-es,50-es férfiak! Komolyan ilyenek vagytok?

Figyelt kérdés

Lehet, hogy egy kissé furán hangzik a kérdésem, de muszáj feltennem, mert nem bírom megállni.

Mostanában sokszor vagyok fent chat oldalakon, beszélgetek az emberekkel és nem sok olyannal találkoztam, aki ne a szex miatt lenne fent és ne lenne egy utolsó pedofil (17 vagyok) indiszkrét bunkó. Nem egy olyan eset volt, ahol a 44 éves meg az 51 éves elpanaszolta, hogy 16-17 éves lánnyal folytatnak szexuális viszonyt (finoman fogalmaztam), akik a lányaik barátnői. És egymástól független esetek. Ezen kívül rengeteg ilyen bizarr esetet tudnék mondani, ahol gyakorlatilag csak az ösztön van, az ész nem.

Azért vagyok ennyire kiakadva és azért vagyok ilyen bizonytalan, mert van egy pár férfi ismerősöm, családtagom ezekből a korosztályokból, akiket tisztelek és szeretek és el nem tudnám képzelni róluk, hogy 16-17 évesekkel lennének csak mert ösztönlények. Azt várnám az apám korúaktól, hogy védelmeznek, oltalmaznak és kioktatnak nem pedig azt, hogy felcsinálnak. A chaten "megismert" emberek pedig azt állítják, hogy minden férfi ezt tette volna a helyükben és hogy ők nem tehetnek róla, tényleg csak ösztönlények. Igaz ez? Minden férfi ilyen?


2013. szept. 28. 17:42
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:
Első vagyok. Higgyétek el, az én tapasztalataim nem chat-en alapulnak. Barátnőim apjának a szájából hallottam ilyen dolgokat és egytől egyig értelmiségi férfiak.
2013. szept. 28. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 A kérdező kommentje:
Gyaloglóchat amúgy, de igazából mindegy.
2013. szept. 28. 18:57
 13/17 anonim ***** válasza:
100%

#11: igen, erre mondom, hogy van NÉHÁNY ilyen. Na és a többi barátnőid apja is elő szokott rukkolni ilyen sztorival?

Tudod, az, hogy tudsz közvetetten 2-3 esetről, még nem kéne általánosítani.

Ez ugyanolyan, mint ha én azt mondanám, hogy az összes 19 éves lány ribi, aki bárkit lecummantana a diszkóban, aki fizet neki pár kört. Gondolom, azzal egyetértesz, hogy nincs így. Pedig képzeld, nem egy ilyenről tudok, fősulis koleszban a szobatársak mindig mesélték, hogy csak két vodkanarancsot kellett fizetniük, és a csaj már le is cumizta. Sőt, nemrég hozzám is odaandalgott egy ilyen korú hölgy, aki felajánlotta, hogy leápol.

Most akkor ebből általánosítsak, hogy minden 19 éves lány ilyen?

Remélem, látod a párhuzamot.

2013. szept. 28. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim ***** válasza:

"Nem egy olyan eset volt, ahol a 44 éves meg az 51 éves elpanaszolta, hogy 16-17 éves lánnyal folytatnak szexuális viszonyt"


Messziről jött ember azt mond, amit akar. Valószínűbb, hogy csak álmodoznak ezekről a lányokról, ez pedig érthető.

2013. szept. 28. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim ***** válasza:
Van ilyen is, meg olyan is. Van olyan barátnőm, akinek 20 évvel idősebb pasija van, akinek van egy nála alig fiatalabb lánya. Szóval nem csak olyanok csinálnak ilyet, akiknek nincs gyerekük. Viszont ez azért nem általános.
2013. szept. 28. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim válasza:
Szerinted milyen ember az, aki 40-50 évesen egy cseten tölti az estéit random lányokat hajkurászva? A csetre ezért mennek fel az emberek, akinek normális kapsolata van a családjával, barátai vannak, egészséges kapcsolatban él, az nem csinál ilyet! Mégis mire számítasz? A normális ismerőseid, szüleid, barátaid szülei és a tanáraid valószínűleg nincsenek is fenn cseten!!!!
2013. szept. 29. 00:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim ***** válasza:
Azért is csinálják, mert sok tinilány kapható erre. Nagyon menő, ha valakinek érett pasija van, aki legalább 20 évvel idősebb nála. Elég, ha itt a gyakorin körülnézel.
2013. szept. 29. 08:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!