Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » 40-es,50-es férfiak! Komolyan...

40-es,50-es férfiak! Komolyan ilyenek vagytok?

Figyelt kérdés

Lehet, hogy egy kissé furán hangzik a kérdésem, de muszáj feltennem, mert nem bírom megállni.

Mostanában sokszor vagyok fent chat oldalakon, beszélgetek az emberekkel és nem sok olyannal találkoztam, aki ne a szex miatt lenne fent és ne lenne egy utolsó pedofil (17 vagyok) indiszkrét bunkó. Nem egy olyan eset volt, ahol a 44 éves meg az 51 éves elpanaszolta, hogy 16-17 éves lánnyal folytatnak szexuális viszonyt (finoman fogalmaztam), akik a lányaik barátnői. És egymástól független esetek. Ezen kívül rengeteg ilyen bizarr esetet tudnék mondani, ahol gyakorlatilag csak az ösztön van, az ész nem.

Azért vagyok ennyire kiakadva és azért vagyok ilyen bizonytalan, mert van egy pár férfi ismerősöm, családtagom ezekből a korosztályokból, akiket tisztelek és szeretek és el nem tudnám képzelni róluk, hogy 16-17 évesekkel lennének csak mert ösztönlények. Azt várnám az apám korúaktól, hogy védelmeznek, oltalmaznak és kioktatnak nem pedig azt, hogy felcsinálnak. A chaten "megismert" emberek pedig azt állítják, hogy minden férfi ezt tette volna a helyükben és hogy ők nem tehetnek róla, tényleg csak ösztönlények. Igaz ez? Minden férfi ilyen?


2013. szept. 28. 17:42
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
0%

19/L vagyok.

Igen, nekem is kb. ez jött le.... Az ilyen korú férfiak a saját lányaik barátnőiről így gondolkodnak, ami szerintem undorító pl. ha egy 15 évesről van szó és konkrétan,ténylegesen a saját lánya lehetne!!!

2013. szept. 28. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
Mondjuk nem a chat-en levőket kell alapul venni :D Falusi vagyok és fiatalabb korosztály, de itt amint látni lehet az említett korosztály inkább kocsmába jár meg haverjaival beszélget 6 sörözik, nem a chat en lóg :D
2013. szept. 28. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
Az ilyeneknek biztos nincs gyerekük, ha ilyet csinálnak máséval. Szerintem ez elég elszomorító és szánalmas, ilyen rágcsáló ösztönszintje kb..
2013. szept. 28. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 A kérdező kommentje:

Így van.

Akkor ez a legalja, akivel sikerül folyton összefutnom? Amúgy nem ilyenek?

2013. szept. 28. 17:57
 5/17 anonim ***** válasza:
Hát nem is tudom.. sok férfi ilyen manapság, egyre többen nem látják akadályát, miért ne a fa**uk irányítsa őket az agyuk meg a szívük helyett. Foglalkozz a normálisakkal, mást nincs nagyon tenni :D Meg amúgy az ilyen chat oldalakra ne várd, hogy a kulturált, érzelmes emberek legyenek többségben.
2013. szept. 28. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
87%

Kezdjük egy fogalmi tévedéssel: habár divat lett mindenkit lepedofilozni, aki nem a mások által megfelelőnek tartott korosztályból választ magának partnert, attól ki kell ábrándítsalak, az a felnőtt (tök mindegy, hány éves), aki szemet vet egy majdnem 18 éves formás csajszira, az bizony nem pedofil. Aki ténylegesen pedofil, az nem 17, hanem 7 évesek után futkos.

[link]

Mellesleg aki betöltötte a 14-et, tetszik vagy nem, azzal fekszik le, akivel akar. A jog nem fogja azt nézni, hogy szerinted ez undorító-e.


De a lényegre térve: te most komolyan egy teljes társadalmat egy jórészt lecsúszott egyének által látogatott, kis taglétszámú chat-oldal alapján ítélsz meg? Jól átgondoltad ezt? A chat.hu-nak - gondolom főként oda jársz - lehet talán 2-3 ezer aktív tagja. Abból legfeljebb párszáz az említett korosztályban. Szóval te most ez alapján a kb. 500 ember alapján ítélsz meg többmillió embert? (Sőt, pontsabban azon néhány ember alapján, akikbe ezeken az ótvar oldalakon belebotlottál.)

Persze, van NÉHÁNY olyan, amilyet mondtál. Én is ismerek olyat, akinek 45 évesen 19 éves barátnője volt. Igen, ez egyetlen ember. Most ez alapján az egy alapján kéne milliókat megítélnem? Mi lesz a kvöetkező lépés? Enetúl minden bácsiban már csak az erőszakos perverz barmot fogod látni?

... és így alakulnak ki ezek a "szép" sztereotípiák.

2013. szept. 28. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
Munkatársammal ugy gondoljuk, hogy a fiatal korosztály tizenévesek, sok korukbeli "fiút" férfiatlan kis buzînak tart, ezért keresik az idősebbeket. A köztes korosztály ugyahogy párban vannak. Az idősebb urak.meg vagy megromlott a kapcsolatuk, vagy elváltak, stb. Ők tapasztaltabbak is. És a tinik is sokkal nőisebbek mint régen. Ráadásul némelyik 12-15év közötti elég kurvâsan isöltözik. Valós nőies vonásokkak. Cicik , fenék, ráhazudnak korukra. Visszatérve.: egy tapasztaltabb idősebb úr talán nem anyira felelőtlen . Mert a szexuális felvilágosítás még hiányos sok családban. Amugy az exem igaz akkor 23 volt. Egy apja korabeliért hagyott el. Utólag szerencsére.
2013. szept. 28. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 A kérdező kommentje:
Épp a tájékozódás miatt kérdeztem és nem ítéltem el az összeset rögtön.
2013. szept. 28. 18:22
 9/17 anonim ***** válasza:

sajnos sok a beteg ember...

de azért nem ennyire siralmas a helyzet, vannak normálisak is

légy óvatos

2013. szept. 28. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
Akkor csak azt tudom mondani, hogy ne a chat.hu alapján ítéld meg az embereket! :)
2013. szept. 28. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!