Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » A férfiak miért nem veszik...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A férfiak miért nem veszik komolyan a nőket?

Figyelt kérdés
2013. szept. 24. 13:31
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
Én komolyan veszem őket. Már amelyiket lehet.
2013. szept. 24. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim válasza:
ne általánosíts jó,légyszives?
2013. szept. 24. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
egyébként tényleg... Mire fel ez az általánosítgatás?
2013. szept. 24. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
Sok férfi aki a komolyan vehető nőket komolyan veszi.
2013. szept. 24. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
89%
Na, még egyszer! :D Szóval van azért sok olyan férfi, aki a komolyan vehető nőket komolyan veszi. :)
2013. szept. 24. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:

Miért ne vennék? Én nő vagyok, és komolyan vesznek. :)

Szerintem nem az emberek nemétől függ a legtöbb esetben, hogy kit mennyire vesznek komolyan. Ha mégis akad ilyen, azzal meg nem érdemes foglalkozni.

2013. szept. 24. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:

5-össel egyetértve.

Amúgy nem tudom, nálad mit tesz, hogy nem vesznek komolyan?

Nem akar elvenni, vagy legyint mikor az időutazásról fejtegeted ki a véleményed?


30/N

2013. szept. 24. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
Majd ha lesz olyan, amelyiket érdemes... Nem, nem, sajnos nem, inkább mégsem. Az ilyenekbe is belebuktam, akik elhitették velem, hogy komolyak a szándékuk. Úgyhogy inkább a magány és a haverok. Ha meg hiányom van, akkor fizetek egy hivatásosnak vagy Marok Marcsa. Köszönöm, de nem kérek belőletek nőkből.
2013. szept. 24. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
0%
Minek vennénk komolyan?? Minek felesleges :)
2013. szept. 24. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
Aki komolytalan, azt nem veszik komolyan. Jó válasz, vagy még általánosabb kell egy ilyen kérdésre?
2013. szept. 24. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!