Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Szerintetek miért halogatják...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek miért halogatják a férfiak összeköltözést? Esetleg azért mert nem gondolják komolyan a kapcsolatot?

Figyelt kérdés
2009. szept. 17. 11:32
 1/10 anonim ***** válasza:
Hát bárcsak tudnék neked válaszolni. Sajnos én is egy ilyen pasival vagyok együtt:( De azért remélem nem ez az oka mivel én nagyon szeretem.
2009. szept. 17. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Talán azért lehet, hogy halogatják az összeköltözést, mert félnek a kötötségeköl és attól, hogy nem mindenben felelnének meg.
2009. szept. 17. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
Pillanat! Kettesbe összeköltözés a barátnővel? vagy valaki szüleihez? Mert egyáltalán nem mindegy!
2009. szept. 17. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:

Több lehetőség is van a Barátom szüleinél, nálam egy lakásba!

Én is erre a kötelezettség dologra tippelek, de messze lakunk egymástól. Ha ő költözik neki bonyolult bejutni a munkahelyére. Ha én költözök én jobban megtudom oldani.

Erőltetni nem akarom, csak rávezetni hogy mennyire örülnék neki. de nem tudom hogyan...

2009. szept. 17. 12:22
 5/10 anonim ***** válasza:

hozzátok hasonlóan énis külön lakásban,párom szülőkkel lakik..

kapcsolat elég komoly egy összeköltözéshez...

hogy miért nem inkább még?


-mert szükösebben élnénk mint igy külön

-mert megszoktuk hogy igy van

-mert neki kényelmesebb hogy az anyukája mindent megcsinál helyette

-mert igy nemkell naponta föznöm rá

-mert igy tudok egyedül lenni

.mert ...

még sorolhatnám


22/L

2009. szept. 17. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:

Azért mert ekkor megszünik a magánszféránk!

Többé nem lesz ÉN csak MI.

És van olyan amikor csak ÉN akarok lenni, csak magammal akarok foglalkozni. (nem kell gondolni semmi rosszra ;) )

2009. szept. 17. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:

Köszi,igazad van a mert-ekben...Ti mióta vagytok együtt?

Mondjuk ha közel laktok egymáshoz kicsit könnyebb a helyzet, mi 25km-re.

2009. szept. 17. 14:21
 8/10 anonim ***** válasza:
Nyugi, valószínű hogy csak a munkahely miatt halasztja. Mostanában nagyon nehéz munkát találni és ha rosszabb a bejárás, attól tarthat hogy a munkahelyén problémát okoz. De mindenképp javasolnám hogy kettesben lakjatok együtt ha összejön.
2009. szept. 17. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

14:07es vagyok


több mint 2 éve vagyunk együtt,kb 30 km a távolság,bár amig párom is egyetemista volt,addig nem volt gond,minden nap nálam tudott lenni,most melo+egyetem,igy neccesebb,de igy is megoldjuk,főleg mert kocsival 15perc

de most hogy beindult a suli,igy pl most hétközben nem is láttam csak 10percre egyszer...

ha összeköltöznénk,nem lenne ilyen gond,de még mindig több a negativum,mint a pozitivum (csak csendben tud tanulni,kell neki külön szoba ahol csak tanul,pénzügyileg nem megengedhető ez még most,stb)


25km pedig nem sok

szeret téged valoszinű,de még nem érzi azt hogy össze kellene költözni

majd eljön az ideje

éreztem énis azt,hogy márderögtön jólenne ha minden nap együtt ébredni,de még nem kivitelezhető

jövöre már talán igen

erőltetni nem erőltetetem,felesleges

2009. szept. 17. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Nyilván azért mert sok dolog nem tetszik a csajba.De mivel nincs más ez is jó addig.
2014. jan. 4. 08:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!