Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Mi a véleményetek a "bevonzásr...

Mi a véleményetek a "bevonzásról"?

Figyelt kérdés
Sokan mondják, hogyha nagyon akarunk valamit azt bevonzzuk magunknak ... és ezáltal teljesül az álmunk. Valóban így lenne? Ha sokat gondolunk valamire/valakire és csak pozitívan állunk ehhez a dologhoz, akkor sikerül elérnünk?
2013. aug. 28. 14:06
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:

Nekem sikerült a laptopomat és az előző telefonomat, valamint még pár apróságot. :)

Mostanában nem próbálkoztam vele, ha újrakezdem remélem sikerülni fog.

2013. aug. 28. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:

A "bevonzás" létezik, és nem is boszorkányság az egész.

Fontos, hogy nagyon akard, amit el akarsz érni.

Tipp: írásban hatékonyabb, írd le, amit el akarsz érni, mintha már megtörtént volna.

2013. aug. 28. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
Sok millióan akarják jónéhány politikus csúf halálát de legalábbis hogy tűnjön el a közéletből, de csak itt vannak a nyakunkon és virulnak. Szóval nem ér semmit :D
2013. aug. 28. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim válasza:

1. Én nem hiszek benne. Két példát tudok rá mondani.

Minden vágyam egy kisebb nyeremény egy kaparóson mondjuk. Nem milliárdok. Kb. 10 éve akarom és koncentrálok és megadom magamnak rá a lehetőséget. 500 Ft-ot se nyertem rajta soha....

2. Az afrikai éhező kisgyerekek, akiknek a bordája is kilátszik, éjjel-nappal a kajára gondol szerintem, mégis éhenhal....

2013. aug. 28. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 A kérdező kommentje:
Hát valóban igaz amiket írtatok, kivétel nélkül.. Valószínűleg az egész csak szerencsén alapszik. Van akinek egyszerűen szerencséje és van akinek kevésbé. Így ha jobban belegondolok apró dolgokba nekem is sikerült elérnem néhány dolgot, de jelentősebbekben nem mindig hiába akartam foggal-körömmel..
2013. aug. 28. 14:36
 6/13 anonim ***** válasza:
Én nem hiszek benne. Abban hiszek, hogy ha valamitől retteg az ember akkor az bekövetkezhet, mert valamilyen szinten blokkolja a cselekvést a félelem. De abban nem hiszek, hogy valamit ha nagyon akarok akkor bekövetkezik. Sok mindent akartam az életem során mindennél jobban de nem következett be. Ha valamit szeretnél azért tenni kell nem "bevonzani". Szerintem...
2013. aug. 28. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
Én nagyon akarok dolgozni, folyamatosan küldöm mindenre az önéletrajzom, mégsem sikerül egyik megpályázott állás sem. Se irodai, se árufeltöltői, csomagolói, stb. Most itt helyben van egy remek, és nagyon akarom, annyira-annyira, de eddig sosem sikerült azt elérnem, amit nagyon akartam. Ez nem pesszimizmus, csak tény. Nem létezik bevonzás.
2013. aug. 28. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
Szerintem a szerencse is véletlen találja meg az embert,csak sokan szeretnek a dolgoknak misztikus erôt tulajdonítani :)
2013. aug. 28. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:

Vannak ,voltak erre kísérletek, hogy működik a dolog de nagyon csekély mértékben . Pl egy géppel működtetett 50-50%-os esélyű lámpa felvillanás arányának eltolása 48-52-re akarattal. Szóval valami van a dologban ,hatunk a környezetünkre ,de ez kevés az élet bonyolult dolgainak megváltoztatásához, mivel lehet neked ez az akaratod a másiknak meg más és kioltják egymást.

Persze a hívők elintézik azzal ,hogy azért nem megy mert nem akarod eléggé vagy rossz a módszered, nem mész le alfába stb..

2013. aug. 28. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
Kisebb dolgoknál szerintem jól működik, én többször észre vettem. Bár a módszerem nem a sokat rágondolás, hanem inkább elhiszem, hogy megvan, összejött egy adott dolog és valahogy eszerint viselkedek. Ha görcsösen akarok és imádkozok valamiért, az viszont soha nem jön be.
2013. aug. 28. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!