Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Miért vagyok ilyen?

Miért vagyok ilyen?

Figyelt kérdés
A történetet kommentben találod.
2013. aug. 27. 21:03
 1/8 A kérdező kommentje:
Sajnos van egy rossz tulajdonságom, amikor mérges vagyok, mindenkit megbántok, csúnyán beszélek/viselkedek vele, pedig nem érdemli meg. Nem szeretnék ilyen lenni, és mindig megbánom. Nagyon kedves, szerény lány vagyok, nincs rossz szándékom senkivel szemben sem, nem akarok senkit sem megbántani. Amikor viszont rossz kedvem van, elkap egy indulat és zutty minden jön ki a számon, ami kifér...Olyankor mindenkit kiosztok és megmondom neki a véleményem róla, nyersen. Amikor viszont nyugodt vagyok, vajra lehetne kenni. Mit tegyek, h megváltozzak? Próbáltam a magamban 3-ig számolós dolgot, de nem ment, nem bírom magamban tartani. Az a legrosszabb, h néha élvezem is, h mindenkinek megmondhatom a véleményem, őszintén.
2013. aug. 27. 21:03
 2/8 anonim ***** válasza:
Ugyanilyen vagyok én is. Azért vagy ilyen, mert nem tudod kin levezetni a dühödet. :)
2013. aug. 27. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

Szerintem egy kicsit az elmondásod alapján nem vagy túl őszinte csak azért, hogy másokat ne sérts meg. Ha ez igaz, akkor próbáld elmondani akkor a véleményed róluk, ha nyugodtabb vagy és kedvesen. De csak akkor, ha tényleg idegesít.

Nem mellesleg én is ilyen vagyok kicsit. Ha mérges vagyok, akkor megbántom azokat akiket szeretek. De van két tapasztalatom, amivel hatásosan le lehet nyugodni. Az egyik az, hogy elkezdesz mozogni. Tényleg beválik. Lefárasztod magad gyakorlatokkal, és a méreg elillan mert fáradt vagy. A második az, hogy írd le egy papírra, vagy gépen egy world-be a téged éppen nyomasztó dolgot. Ott döngjed ki magad, és lenyugszol. Plusz senkit sem bántasz meg. Ezek hatásos módszerek. :)

13/L

2013. aug. 27. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:

Igen, tény, h nem vagyok őszinte az emberekkel, amikor kedves vagyok, nem akarom őket megbántani.

Rendszeresen futok, úszok,lovaglok. Nem tudom mit kellene még sportolnom, h nyugodtabb legyek...

Milyen kis bölcs vagy 13 éves létedre, igazán értelmes, értékes ember lehetsz.:)

18/L

2013. aug. 27. 21:16
 5/8 Kakaó39 ***** válasza:
Én is ilyen vagyok :) egyszer erdei suliba volt ilyenem, és hát 3 napig nem nagyon dumáltam az emberekkel :)) meg ők se akartak velem :) aztán megnyugodtak, megnyugodtam, és éltünk tovább vígan, mintha mi se történt volna :D úgyszoktam levezetni a mérget/idegességet, bármit, hogy olvasok, zenét hallgatok, filmet nézek, vagy felhívom a barátnőmet és kibeszélem magam neki :)
2013. aug. 27. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Köszönöm. :)

De én nem arra gondoltam, hogy még sportolj. Hanem az adott pillanatban amikor mérges leszel, akkor kezdj el mozogni valamit. Bármit. Még a felülés is beválik, ha elég sokat csinálsz, hogy kifáradj tőle. :)

S akkor ha nem vagy teljesen őszinte az emberekkel, próbálj meg ezen változtatni. Ha valami nagyon idegesít egy személyben, és eléggé jóban vagytok ahhoz, hogy ilyenekről beszéljetek, kedvesebben mondd el. :) Én is így teszem pl.: legjobb barátommal, ha valami gond adódna. :) S ő is olyan mint te, hogy nem akar megbántani másokat. De egy idő után kitör belőle, és legtöbbször pont én vagyok közelben. De megbeszéljük, és utána minden rendben. :)

2013. aug. 27. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Bocsánat, elfelejtettem kiírni, hogy a harmadik vagyok. De egyben a hatos is én voltam. Elnézést. :(
2013. aug. 27. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat, tanácsokat!:)
2013. aug. 27. 21:28

További kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!