Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Csak engem szomorít el/felhábo...

Csak engem szomorít el/felháborít ez?

Figyelt kérdés

Tudom, hogy ez gyerekes dolog, és sokat nem jelent, de valamilyen szintén mégis rosszul esik az, hogy ha én teszek fel facebookra egy közös képet a barátommal, szinte senki nem lájkolja, csak a családom! (szóval kb. 4-5en) De ha megnézem egy volt osztálytársamat, aki ugyanúgy tesz fel képet, akkor neki meg lájkolják vagy 40-en, és sokan azok közül, akik egykor közös barátaink voltak! Nekem miért nem lájkol senki?? Annyira szar vagyok, annyira utálnak, hogy egyszerűen nem is örülnek az én boldogságomnak, vagy ennyire leszarnak? Tényleg minden volt osztálytársamnál/régi barátnőmnél ezt látom, hogy ők egymást lájkolgatják, de engem meg senki... pedig énis ha meglátom, hogy egy régi kedves ismerősöm fel tesz valami új képet és látom hogy boldog, egyből belájkolom, mert szívből tetszik, és néha még kommentet is írok alá.

Engem olyan szinten zavar ez, hogy nem értem, miért ilyenek velem az emberek, soha senkinek nem ártottam és mindig jó próbáltam lenni, de soha nem kaptam vissza semmi jót másoktól!!! :( :( :(


2013. aug. 24. 16:37
1 2
 11/18 anonim ***** válasza:
Istenem... Mi lesz itt, ha esetleg megszűnik a Facebook... (Mint tudjuk semmi sem tart örökké!)
2013. aug. 24. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 anonim ***** válasza:
Ha a lájkok a fontosak neked, akkor küldd el privtában a fiókodat, majd én lájkolok neked semmibe nem kerül:D Bár gondolom az nem vígasztal, ha az zavar hogy ismerősök nem lájkolnak...
2013. aug. 24. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 A kérdező kommentje:
Nem az zavar, hogy kevés a lájkom. Hanem az, hogy azok LESZ*RNAK akikkel egykor jóban voltam, osztálytársak vagy jó ismerősök voltunk. A lájkokból derül ki, hogy egyáltalán az én képem vagy az én életem érdekli-e! És ha látom, hogy mást lájkol, akkor gondolom annak az élete érdekli, de engem magas ívben leszar, és ez szomorít el!
2013. aug. 24. 18:52
 14/18 anonim ***** válasza:
Nálam is ez van. Az egyik csaj kattint egyet a fényképezőgéppel és 70 like van rajta 4 perc alatt. Én az egész napomat végigrajzolom (és nem firkálgatva, hanem értékelhető darabokat) majd felrakom és 0 like jön össze rá ösz-visz. Igazából nem zavar, mert csak tárolási célból pakolom fel a képeket, hogy bárhonnan elérhessem. Én leszarom, csináld te is. Ez igazából népszerűségi kérdés..... Szard le, könnyebb lesz az életed én gyűlölöm az egészet.
2013. aug. 24. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 A kérdező kommentje:
Hát én is gyűlölöm. Főleg mikor tényleg valami érdemlegeset lájkolnak. Ma is egy csaj feltett egy képet, aki amúgy nem mondom hogy csúnya lenne, de ezen a képen.. még kancsi is volt, erre mindenki aláírogatta hogy milyen szép :O nem látnak a szemüktől??
2013. aug. 24. 21:13
 16/18 anonim ***** válasza:
Szerintem látják, hogy csúnya ki is beszélik a háta mögött: "Láttad XY képét nagyon csúnya rajta." De a kép alá meg oda írják neki, hogy szép evvel növelik az önbizalmát és még be is nyalnak neki.
2013. aug. 24. 23:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 anonim ***** válasza:
100%

Én a legjobb barátnőm képeit sem szoktam lájkolgatni :) Sőt, még azt, amit ki ír, azt sem :) Pedig elolvasom, de valahogy... nem tudom. Na mindegy. Ettől még érdekel és szeretem, mivel a barátnőm. És képzeld, sosem teszi szóvá, nem sértődik meg miatta :)


Az a sz...ros oldal csak tönkre teszi az életed. Akit érdekelsz, az majd megkeres élőben, ne a lájkoktól várd a törődést...

2013. aug. 24. 23:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 anonim ***** válasza:
First world problems LOL!
2020. júl. 15. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!