Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Csak engem szomorít el/felhábo...

Csak engem szomorít el/felháborít ez?

Figyelt kérdés

Tudom, hogy ez gyerekes dolog, és sokat nem jelent, de valamilyen szintén mégis rosszul esik az, hogy ha én teszek fel facebookra egy közös képet a barátommal, szinte senki nem lájkolja, csak a családom! (szóval kb. 4-5en) De ha megnézem egy volt osztálytársamat, aki ugyanúgy tesz fel képet, akkor neki meg lájkolják vagy 40-en, és sokan azok közül, akik egykor közös barátaink voltak! Nekem miért nem lájkol senki?? Annyira szar vagyok, annyira utálnak, hogy egyszerűen nem is örülnek az én boldogságomnak, vagy ennyire leszarnak? Tényleg minden volt osztálytársamnál/régi barátnőmnél ezt látom, hogy ők egymást lájkolgatják, de engem meg senki... pedig énis ha meglátom, hogy egy régi kedves ismerősöm fel tesz valami új képet és látom hogy boldog, egyből belájkolom, mert szívből tetszik, és néha még kommentet is írok alá.

Engem olyan szinten zavar ez, hogy nem értem, miért ilyenek velem az emberek, soha senkinek nem ártottam és mindig jó próbáltam lenni, de soha nem kaptam vissza semmi jót másoktól!!! :( :( :(


2013. aug. 24. 16:37
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
Velem is ez van... relax. sz@rd le ^^
2013. aug. 24. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
61%
Nahát ... Én soha életemben még egyetlen like-ot sem kaptam. Facebookom sincs. Mégis boldog az életem :)))
2013. aug. 24. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 A kérdező kommentje:
Igen, tudom, hogy nem a facebook a lényeg, de igazából ha ez nem lenne, akkor is azt látnám, hogy mindenki keresi a másikat, csak engem nem...... Mindig mindenhol ezt látom, mintha valami ufó lennék, akihez nem mernek közelíteni -.-, vagy valamiért utálnak
2013. aug. 24. 16:47
 4/18 anonim ***** válasza:
100%
Ezzel szerintem nem érdemes foglalkozni. A facebook miatt sokan túlértékelik az ismerőseik boldogságát és csak még szarabbul érzik magukat tőle. Szard le. Nekem se lájkol sok mindenki, de nem igazán hat meg, ha másén 40000 lájkot is látok.
2013. aug. 24. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
100%
Meg különben is van egy valószínűleg szerető barátod/családod, akkor mit akarsz még elérni? Nekem egyik sincs...
2013. aug. 24. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
100%
Mâs bajod se legyen, komolyan. :)
2013. aug. 24. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
72%
Tényleg ez a fontos, hogy hány sz@ros lájkot sikerül gyűjteni egy telibevert képpel??? Engem meg ez szomorít/háborít fel...
2013. aug. 24. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
50%
Engem az szomorít el, hogy egyeseknek ez mennyire fontos.
2013. aug. 24. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim válasza:
Nekem is ezt szokták.. am ne érdekeljen :)
2013. aug. 24. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
100%
Nem a mennyiség a fontos, hanem a minőség. Inkább legyen 4-5 lájk a családtagoktól akik örülnek nektek, és szeretnek titeket mintsem 1000 olyan aki csak unalomból nyomkodja azt a sz...r gombot, és meg sem nézi mit lájkol. :)
2013. aug. 24. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!