Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Most akkor mit tegyek?

Most akkor mit tegyek?

Figyelt kérdés

Alapvetően elég őszinte ember vagyok elmondom ha nem tetszik valami. Viszont hogy ne durvuljon el az őszinteség próbálok a "ha nem tudsz jót mondani ne mondj semmit" érv alapján létezni.

Na ez a kettő üti egymást.

Ha őszinte vagyok akkor az a baj mert esetlegesen megsértem (pedig szerintem teljesen emberi keretek között vagyok őszinte), ha pedig (neadjisten) hazudok vagy csak esetlegesen nem szólok valamiről amiről tudom hogy nem örülne neki hogy szólnék akkor meg az a baj hogy nem szóltam és micsoda szar ember vagyok.(miközben én csak egy veszekedést próbáltam elkerülni).


2013. aug. 21. 20:57
 1/2 anonim ***** válasza:
Próbáld kicsit árnyalni a véleményed, nem kell telibe mondani az igazságot, még ha az szépen, kulturáltan is van megfogalmazva.
2013. aug. 21. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim válasza:
Dolgozz a tálaláson!
2013. aug. 22. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!