Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Nektek mi a véleményetek?...

Nektek mi a véleményetek? Kifejtitek?

Figyelt kérdés

Nagyon sajnálom azt, ahol ma a világ tart. Ezt leginkább a fiatalságra értem, Igaz én is fiatal vagyok, 16 éves, de nem tartozom azokba a tipikusan elkülönített csoportokba.

Gondolok itt a plázacicákra, pávákra. Egyáltalán nem ilyen beállítottságú lány vagyok, aki állandóan nyafog, és úgy viselkedik mint a plázamacskák. Csak sajnos azt veszem észre, hogy a mai fiatalok szinte csak azt veszik észre, ha egy lánynak kint van mindene. Elnézést, de nem általánosítani akartam, lehet csak én látom így. Nincs az a karcsú vékony alakom, nem kenek magamra hat kiló sminket, és kirívóan sem öltözködöm. Sportos alkatot gy vettem észre nemigen szeretik a fiúk, szolid, szinte leheletnyi sminket használok, és szoktam adni arra, legalábbis összehangolom hogy mit veszek fel.:) Nem fogok beállni a sorba.. ti hogy gondoljátok?


2013. aug. 18. 19:39
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:

Ez nem kifejezetten ennek a kornak a sajátja.Olvass történelmi könyveket, életrajzokat régebbi korokban élt emberekét.Akkor is sok ilyen volt, csak akkor a nyilvánosság előtt ügyesebben leplezték...Mostanra csak annyi változott, hogy most nyíltabban "züllenek".

Az öltözködés pedig...Ott voltak a rokokó hölgyek például, akiknek a bokáját ugyan illett eltakarni, de érdekes módon a vállukat és dekoltázsukat nem szégyellték.

A színpad, a jelmezek, az előadásmód változik csak a korral, az emberi természet ugyanaz marad.

2013. okt. 14. 09:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 A kérdező kommentje:

köszi szépen az érdemleges és értelmes válaszokat, örülök, hogy vannak még olyanok, akik hasonlóan gondolkoznak, ahogy én is:)


szerintem eléggé fontos, hogy valaki belül érett legyen, legyen véleménye, értékrendje, szeresse azt ami van, örüljön az életnek:) csak ritkaság az, aki megbecsül, vagy csak mi lányok vagyunk vakok.. ez már nézőpont kérdése:)

2013. okt. 14. 20:49
1 2

További kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!