Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Nektek mi a véleményetek?...

Nektek mi a véleményetek? Kifejtitek?

Figyelt kérdés

Nagyon sajnálom azt, ahol ma a világ tart. Ezt leginkább a fiatalságra értem, Igaz én is fiatal vagyok, 16 éves, de nem tartozom azokba a tipikusan elkülönített csoportokba.

Gondolok itt a plázacicákra, pávákra. Egyáltalán nem ilyen beállítottságú lány vagyok, aki állandóan nyafog, és úgy viselkedik mint a plázamacskák. Csak sajnos azt veszem észre, hogy a mai fiatalok szinte csak azt veszik észre, ha egy lánynak kint van mindene. Elnézést, de nem általánosítani akartam, lehet csak én látom így. Nincs az a karcsú vékony alakom, nem kenek magamra hat kiló sminket, és kirívóan sem öltözködöm. Sportos alkatot gy vettem észre nemigen szeretik a fiúk, szolid, szinte leheletnyi sminket használok, és szoktam adni arra, legalábbis összehangolom hogy mit veszek fel.:) Nem fogok beállni a sorba.. ti hogy gondoljátok?


2013. aug. 18. 19:39
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
én is ugyanígy mint Te!:) Én 13 éves vagyok, de azt látom,hogy a korosztályom sminkel, pasizik, állandóan bulizik.Én egyáltalán nem ilyen vagyok, és szomorú vagyok, hogy a mai világ eddig jutott, például olyan szívesen élnék a 70-es években, vagy láttátok azt a Liliomfi című filmet?Jó lenne, ha olyasmi világ lenne, mint akkor, és nem az lenne a természetes mai most van!Hát szomorú vagyok, csak sajnos kevesen gondolkodnak így, mint például Te.Ez a bak.Ezért sem találok magamnak társaságot, mert én nem azt szeretem, mint ők, és én nem tudok beszélgetni velük a mostani sorozatokról, meg a zenéről, mert a sorozatokat nem nézem, és a klasszikus zenét szeretem.Ezért nincsenek barátaim, ezért a legjobb barátnőm az anyukám, és ez szerintem nem is baj, és ezért tudok jobban az állatokkal kommunikálni, és ezért szeretem jobban az állatokat és a növényeket jobban, mint az embereke.Sajnálom, sajnálom, hogy ez a véleményem, de most valahogy ez kijött belőlem bocsánat.
2013. aug. 18. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim válasza:
100%
Nagyon jól látod a dolgokat. A világ elk**vult csúnyán fogalmazva. Nem kell beállnod a tömeg emberek közé inkább legyél visszafogott és lógj ki a sorból. Azok a lányok akik mindent kipakolnak max egy estére jók semmi többre. Az erkölcs már nem számít a mai fiataloknál és ez óriási probléma. Az a divat, hogy 13-4-5 évesen már beszívva és berugva verik magukat a helyi discoba és azt hiszik hogy ők mindent jobban tudnak mindenkitől, de ez nem így van. Majd ha 10 év múlva a tükörbe néznek szemen fogják magukat köpni és köpjék is, mert maguknak generálták azokat a dolgokat amiket az élettől vissza fognak kapni. Nem divat már az iskolába járás és a tanulás sem, sok analfabéta szaladgál az utcákon akik a nevüket sem tudják segítség nélkül helyesen leírni. Azt tanácsolom, hogy semmi kép nem legyél olyan, mint ők! További szép estét
2013. aug. 18. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
jaj, nem ez a bak, hanem ez a baj, bocsi!
2013. aug. 18. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:

köszönöm szépen az együtt érző, és támogató válaszokat:)

örülök hogy még vannak ilyen emberek akik így gondolkodnak:)

igen sajnos az észt és értelmet nem ingyen osztják, és sajnos ezek a fiatalok agyilag, vagyis értelmileg a földet verik, nagyon buták...

köszi még egyszer! :)

2013. aug. 18. 19:58
 5/12 anonim ***** válasza:
69%

aranyosak vagytok de, vannak a világon nagyobb problémák is.

irtózatosan szerencsések vagyunk párszáz millió másik peches emberhez képest.

van gyógyszer ivóvíz meleg étel naponta, és olyan jómód van hogy az öltözködési és viselkedési szokásokról lehet vitázni.

"Nem fogok beállni a sorba.." azzal hogy ilyen szerencsés régióba születtél már egy sorba beálltál önkéntelenül.

például most is írsz az interneten holott más lányok ilyen korban írni olvasni sem tanulhattak meg mivel tiltja a környező vallás.

mennyire beképzelt öntelt szar vagyok 23/f

2013. aug. 19. 06:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim válasza:

50 éves mő vagyok, tanár, aki sok fiatallal kerül kapcsolatba. Kevesen gondolkodnak úgy mind Te, kedves kérdező. A legtöbb fiatal felszines, csak a szórakozásnak él. Nem volt könnyű gyerekeimet úgy nevelem, hogy ne álljanak be a sorba, de azt hiszem sikerült. És tudják, hogy nem a külső alapján kell megitélni senkit.

Az előttem szólónak mondanám: igaza van, boldogok lehetünk hogy mindenünk megvan, hogy a nők szabadon élhetnek, tanulhatnak. Igen, de ezt a szabadségot jól kellene szerintem kihasználni, okosan. De ahogy a kérdező jól látja, még ha nem is igy irta le, a mai társadalomban az erkölcsi normák nagyon megváltoztak. Nekem meg úgy tűnik, a nagy jólét vezetett ehhez.

2013. aug. 24. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:

Örülök neki, hogy azért vannak 13-16 évesen felnőttesen gondolkodók, ez nagyon jó jel.

Mindig is voltak olyanok, minden évtizedben, akik páváskodnak és belül üresek, de a nagybetűs Életnek akkor is megvannak a farkastörvényei és eljön az idő, amikor megleckézteti őket.

Legyetek benne biztosak, hogy ezek nem lesznek életképes felnőttek, önfenntartóak. A gimis osztályomban 20 lány volt és 1 fiú és akkor én is azt hittem, hogy milyen szuper emberek, de később messziről látszik, hogy nem.

2013. okt. 13. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 Angelik@ ***** válasza:

Nem szabad külső alapján ítélkezni!

Én is imádom a divatot és néha túlzásba viszem a sminkelést, de nem azért mert plázacica vagyok és mert ezzel ki akarok tűnni a sorból. Nekem önértékelési gondjaim vannak és muszáj többet foglalkoznom magammal, mint egy szép lánynak.Ettől nem feltétlenül lesz rossz valaki. Gyűlölöm ha valaki ez alapján válogatja meg a baráti társaságát. Változni ne akarj, ez vagy te, szeresd magad és szeretni fognak mások is.

2013. okt. 13. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
idióták voltak, vannak, és lesznek is. nem kell foglalkozni velük olyan társaságban kell lenni ami nincs tele idiótákkal.
2013. okt. 13. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:

Úgy mint te. Igaz, én már 24 vagyok, de a te korodban hasonló voltam. Nyáron fölvettem a toppot rövid nacival. De judo edzésre mentem benne, nem plázába.

Azt a ruhát részesítettem előnyben, amiben tudok mozogni anélkül, hogy kiesnének a cicijeim. (Ma is.)

Nem pasiztam be olyan korán mint a többiek, de hozzám nem is jöttek oda olyan selyem rambók akik csak meg akartak reszelni. Értelmesebb kapcsolataim voltak, többnyire.


Aki engem szeret, vagy nem szeret, azt azért teszi, ami vagyok, nem pedig azért amit kirakok a kirakatba.


Ne foglalkozz másokkal. Jó úgy ahogy csinálod. Nekem már 5 éve barátom van. 4 éve együtt is lakunk. Nem csak páváskodva veszik észre az embert.

2013. okt. 14. 00:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!