Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Miért ilyen idegesítő az exem?

Miért ilyen idegesítő az exem?

Figyelt kérdés

Olyan szinten irritál,hogy nem tudok vele mit kezedni.Már jó régen szakítottunk,aztán haragban voltunk egy darabig,de már jó ideje kibékültünk.Azóta akárhányszor beszélünk,mindig előszeretettel hozza fel,hogy éppen melyik fiúval mit csinál,hogy kivel beszél,stb..Már amikor rámír,és meg kérdezi,hogy mi van velem,direkt nem szoktam visszakérdezni,hogy "és veled?",de valamilyen úton-módon mindig arra tereli a témát.Amikor összejön valakivel (elég könnyen igent mond bárkinek,van hogy valaki tetszik naki,aztán 2 nap múlva már mással van együtt,kb. egy hétig,sőt rám is próbált már nyomulni azóta),nekem azt rögtön a tudtomra adja valahogy,volt,hogy még azzal is eldicsekedett,hogy az xy megk****a.Nagyon elegem van belőle,nem érzek iránta semmit,meg nem az a baj,hogy nekem ez fáj,hanem hogy ő minden áron a tudtomra hozza mindig,mintha ettől az én szememben jobbnak tűnne,csak hát a f****** se érdekli.Meg nem akarom neki megszerezni ezt az örömet.Letiltani nem akarom,meg akkora k*csög se vagyok,hogy ne írjak vissza neki,de nem bírom felfogni,hogy lehet ekkora r***c.Most én is részletezhetném neki,hogy mikor hol melyik csajjal mit csinálok,de nem akarok lesüllyedni a szintjére.Ti mit kezdenétek egy ilyen csajjal?

18/F


2013. aug. 13. 23:05
 1/4 A kérdező kommentje:
*tetszik neki valaki
2013. aug. 13. 23:05
 2/4 anonim ***** válasza:
Nekem minden exem ezt csinálta, jöttek dicsekedni, hogy milyen csajjal voltak és jaj de meddig bírták az ágyban és hasonlók. Így akarták bizonygatni hogy nélkülem is jól megvannak. Szerintem szimplán írd meg neki, hogy miután már nem vagytok együtt a szexuális élete nem rád tartozik, ezt a barátnőivel beszélje meg. Akkor talán észreveszi magát..
2013. aug. 13. 23:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:

Érik már egy kiadós oltás,pedig nem jellemző rám.

Lehet csak azért csinálja,de engem már nagyon zavar.Egyik exem se csinálta ezt ennyire durván.

2013. aug. 14. 00:02
 4/4 anonim ***** válasza:
Szerintem ennek így nincs semmi értelme.Vagy bizonygatni próbálja,hogy megvan nélküled vagy féltékennyé akar tenni.Én már rég megszakítottam volna mindenféle kapcsolattartást vele.Biztos van nála sokkal érdekesebb a környezetetben.
2013. aug. 14. 00:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!