Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Miért nézi le mindenki a...

Miért nézi le mindenki a 12-13 éveseket?

Figyelt kérdés
Én is 13 éves vagyok. Midig látom facebookon, meg ilyen honlapokon, hogy 13 évesen már cigiznek, isznak, nem szüzek, stb. Engem mindig felháborít, mert ezek csak képek! Lehet, hogy valaki beállította őket, és úgy fotózták le őket, vagy mit tudom én. Jó, lehet, hogy van erre egy-két példa, de könyörgöm, ez mondjuk 3 a 10000-ből! 13 éves vagyok: nem iszom, nem cigitek, szűz vagyok, és leszek még egy darabig, egy pasim sem volt még, és nem is lesz egy darabig, egy csöppnyi sminket nem kente még magamra, normális ruhákban járok, tudok helyesen írni, nem káromkodok. És nekem senki ne mondja, hogy 13 évesen még barbiezott, mert azt nem hiszem el! Ha meg igen, akkor nem fejlődik normálisan.Megértem, hogy 20 éve még nem volt okostelefonjuk az embereknek 13 évesen, de ez a 21. század! Úgy gondolom, hogy ezek az emberek elég szarul éreznék magukat ha megint az ő idejükben élnénk, mert most már jelentősen jobb a helyzet. Úúúú, úgy fel tudnak idegesíteni az ilyen posztok, titeket 12-13 éves társaim nem? És amikor bemutatkozom valakinek, hogy 13 éves vagyok, máris látom rajta hogy mennyire lenéz. És ez idegesítő.

2013. júl. 21. 22:42
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
100%
Ketten vagyunk.Nem iszok,nem drogozok,szűz vagyok és leszek még jó darabig.Csajom nem volt.12/f
2013. júl. 21. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:

Ez butaság, hogy be vannak állítva..

Nézd meg a 12-13 évesek többségét, vagy páwák, vagy..

Vannak kivételek is persze, mint mindenhol.

2013. júl. 21. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:

Nekem semmi bajom sincs azzal aki rendes aranyos és mindig a korához képest él, az a szemétség ha egy ilyen fiatalka már más dimenzióba képzeli magát úgy 6 évvel

Én nem szoktam lehordani senkit sem, mert 13 évesen mi is kipróbáltuk a cigit, 15 évesen ittunk is, szóval a mi korszakunk sem volt makulátlan

Mégis emberek lettünk, jó az más hogy jelenleg is megiszok mai napig egy töményet ha kell

Akik hőbörögnek azok irigykednek rátok a legjobban, mert tudják hogy 13 évesen mi gondja van egy fiatalnak szinte semmi, és ezért csavarog huncutkodik stb


Maradj meg ilyen jóravaló lánynak, és ne hallgass a butább emberekre

21/F

2013. júl. 21. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 A kérdező kommentje:
nem, azok a kivételek. úgy látom, te is az vagy. amúgy a páva állat.
2013. júl. 21. 23:02
 5/18 A kérdező kommentje:
köszi utolsó :)
2013. júl. 21. 23:03
 6/18 anonim ***** válasza:
Szerintem ez hülyeség. Senki nem néz le azért, mert annyi idős vagy, amennyi, mindenki volt egyszer 12-13 éves. És egyébként azt se hinném, hogy ennyi idősen olyan sokan drogoznának, innának, stb. Az én ennyi idős húgom kedvenc elfoglaltsága az, hogy a kutyáját abajgassa, számítógépes játékokon játsszon meg esetleg barátnőzzön, nem a "pasizás". Viszont tény, hogy látom az iskolatársait, látom, hogy hogy pózolnak a 12 éves lánykák az osztályából, és az is tény, hogy öregnek érzem magam, ha bemegyek egy szórakozóhelyre, mert egyre süllyed az átlagéletkor. Szóval emiatt mondanak sokan ilyeneket. De ettől ne érezd a korosztályodat megtámadva. 20/L
2013. júl. 21. 23:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:

Először is válogasd meg a szavaid kivel beszélsz, kicsilány.

Nem tartozom a páwák közé, normális egyedi stílusom van.

Mellesleg már nem 13 éves vagyok egy jó ideje..

Elmondtam a véleményem, miért kell rögtön támadni?


2-es voltam.

2013. júl. 21. 23:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:

Bocsi, félreértelmeztem amit írtál.

Ne haragudj, csak nagyon fáradt vagyok..:D


Még mindig a 2-es.

2013. júl. 21. 23:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 A kérdező kommentje:
fogalmam sincs kivel beszélek, azt sem hány éves vagy, és szerintem kultúráltan fogalmaztam meg a véleményem.
2013. júl. 21. 23:24
 10/18 anonim ***** válasza:

Én meg utána bocsánatot is kértem.

Szombaton bulizni voltam, és szinte semmit nem aludtam, fáradt voltam félre olvastam.

2013. júl. 22. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!