Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Miért nézi le mindenki a...

Miért nézi le mindenki a 12-13 éveseket?

Figyelt kérdés
Én is 13 éves vagyok. Midig látom facebookon, meg ilyen honlapokon, hogy 13 évesen már cigiznek, isznak, nem szüzek, stb. Engem mindig felháborít, mert ezek csak képek! Lehet, hogy valaki beállította őket, és úgy fotózták le őket, vagy mit tudom én. Jó, lehet, hogy van erre egy-két példa, de könyörgöm, ez mondjuk 3 a 10000-ből! 13 éves vagyok: nem iszom, nem cigitek, szűz vagyok, és leszek még egy darabig, egy pasim sem volt még, és nem is lesz egy darabig, egy csöppnyi sminket nem kente még magamra, normális ruhákban járok, tudok helyesen írni, nem káromkodok. És nekem senki ne mondja, hogy 13 évesen még barbiezott, mert azt nem hiszem el! Ha meg igen, akkor nem fejlődik normálisan.Megértem, hogy 20 éve még nem volt okostelefonjuk az embereknek 13 évesen, de ez a 21. század! Úgy gondolom, hogy ezek az emberek elég szarul éreznék magukat ha megint az ő idejükben élnénk, mert most már jelentősen jobb a helyzet. Úúúú, úgy fel tudnak idegesíteni az ilyen posztok, titeket 12-13 éves társaim nem? És amikor bemutatkozom valakinek, hogy 13 éves vagyok, máris látom rajta hogy mennyire lenéz. És ez idegesítő.

2013. júl. 21. 22:42
1 2
 11/18 A kérdező kommentje:
szerintem nem értetted félre, mert tulajdonképpen azt mondtam hogy azok a kivételek, akik nem olyanok, mint én, és hogy a páva az egy állat, és szimpla v-vel írják.
2013. júl. 22. 20:52
 12/18 anonim ***** válasza:
Szerencsés vagy, hogy olyan környezetben élsz, ahol a kivételek ilyen kicsapongók, legyél ilyen továbbra is! Én egy generációval mögötted vagyok ('95) de nálunk sajnos a legtöbb korodbeli nem ilyen. Egész jól lehet velük időnként beszélgetni, de erre sokszor nem kerül sor, mert lenéznek, mert ők ki vannak sminkelve és csak márkás cuccokat hordanak meg iphone-on pötyögnek. Visszadtad a reményt!:) 17L
2013. júl. 25. 23:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 A kérdező kommentje:
óóó jaj köszönööööm *w*
2013. júl. 25. 23:38
 14/18 Nóra:) ***** válasza:

Figyelj: Szűz vagyok. Nem iszom. Nem cigizek. Nem sminkelek. Nem káromkodok, hacsak a bakker meg az idióta szó nem számít annak. Igaz, néha kicsúszik a számon rosszabb is, de ezek a szavak nincsenek benne a szótáramban! Az, hogy vannak ribik, akiknek 1000 ismerősük van, na AZOK le vannak tojva! Agyilag éretlen hülyék. De teljesen egyetértek veled!

Ui.: Azért az öltözködésemre ügyelek, de nem vagyok hülye divatmániás :P

2013. szept. 21. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 Nóra:) ***** válasza:
És a válaszom: Azért nézik le 12-13 éveseket, mert már a többség ilyen, mint amiket te és én, meg még jópáran leírtunk. :/
2013. szept. 21. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 Meskó Krisztián válasza:
Nos...én 14 leszek júliusban és teljesen egyetértek veled...de valami valóság alapja is van mert ezt csak az idióta páwák (már bocsánat, de ezt kell mondanom...akinek nem inge,ne vegye magára) meg ezek az elkényeztetett kisp*csák csinálják.Nem akarok nagyképű lenni,de az osztályba én is elég nagy "raj" vagyok,de egészen más miatt.
2014. jún. 4. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 A kérdező kommentje:
víííí én is júliusban leszek 14 :)
2014. jún. 11. 17:22
 18/18 Meskó Krisztián válasza:
:DDDD
2014. jún. 21. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!