Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Ti elítélnétek egy ilyen 14...

Ti elítélnétek egy ilyen 14 éves lányt?

Figyelt kérdés

Hennázott

vörös haja van, nemezelt hajgumikat, karcsatot hord, több fülbevaló is

van a fülében (a jobban 2, a balban 3), laza a stílusa, lenge, színes

cuccokat hord, az INXS a kedvenc együttese, és nem szégyenli kibróbálni

azokat a dolgokat, amiket a "normális" barárai nem tennének (felmászni a

tetöre pl). Simán leül a fübe, nem zavaják a furcsa tekintetek.

Elítélitek ezt? Engem rendszeresen világr.bancnak néznek, pedig

egyáltalán nem vagyok az...



2013. júl. 23. 12:53
1 2 3
 21/22 anonim ***** válasza:

Nem ítélném el, de elgondolkodnék, hogy mit akar ennyire elérni a különc stílusával. Mondjuk kamaszodsz, szóval valószínűleg csak útkeresés amit csinálsz, csak ne ess abba a hibába, hogy nagyon sok - általad - különcnek tartott dolgot megcsinálsz, csak hogy azt gondolhasd, hogy most hű de megmutattad mindenkinek. Érezd azért, hogy van egy egészséges határ a különcségben, ne csapjon át elmebetegségbe :)


Az INXS pedig igazán jó, csak ne kérkedj vele, hogy lám, te ilyen jót szeretsz, más meg fogadjunk nem is hallott még róluk. Szóval összegezve éld az életed, ahogy neked tetszik, csak ne magamutogatásból különcködj.

2013. júl. 31. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/22 A kérdező kommentje:

Nem, nem azért csinálom, csak most gondoltam, ugyan mit gondolnak az emberek, nem foglalkoztam ezzel eddig, csak kíváncsi voltam. :)

Nem kérkedek vele, akkor mondom, ha rákérdeznek. :)

2013. júl. 31. 12:46
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!